Jump to content

gabol2008

Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Hej, czy po wpłaceniu status zamówienia na stronie bauera nie powinien ulec zmianie? Odkąd złożyłem zamówienie wciąż jest taki sam, nawet po zapłaceniu kwoty. Czy będę dostawać CD-Action czy nie będę dostawać do czasu zmiany statusu? Jest to w zakładce: Moje konto>Moje zamówienia
 2. Witam, zastanawiam się nad kupnem klawiatury z podświetlanymi klawiszami. Przejrzałem wiele modeli, większość odpadło z różnych względów (brak podświetlenia, brak klawiszy multimedialnych, zbyt wysoka cena, kiepska jakość itp.). Zostały mi dwa interesujące mnie modele: - Microsoft Sidewinder X4 (154zł) LINK - Esperanza Vegas EK114 (80zł) LINK2 Kupuję przez internet, więc koszty przesyłek zostały wliczone do ceny w nawiasach. Szczegółowa specyfikacja w linkach. Więc: Sidewinder ma wiele ciekawych funkcji między innymi 6 programowalnych klawiszy (makro), dobry, znany i pewny producent, dobre podświetlenie na czerwono, technologię anti-ghosting oraz ogromne możliwości programowania makr. Vegas EK114 jest tańszy prawie o połowę, ma możliwość regulacji podświetlenia, 14 klawiszy multimedialnych, ale jest smuklejszy, bardziej przypomina klawiaturę w laptopie ale ma możliwość wyboru koloru podświetlenia (niebieski lub czerwony). Ta byłaby też niezła ale jest wyprodukowana przez mało znanego producenta, a na internecie praktycznie nie ma o niej żadnych recenzji. (W przeciwieństwie do klawiatury Microsoftu) oraz całkowity brak przycisków programowalnych. I tu i tu mamy wady, zalety więc kompletnie nie wiem co robić. Klawiatura ma być przeznaczona do wieczornego grania po ciemku. Pozdrawiam i liczę na jakieś sugestie.
 3. Ok, dzięki za odpowiedź, ale jaki adres, kod pocztowy mam wpisać podczas przelewu? Dostałem tylko nr konta, tytuł przelewu, nazwę odbiorcy nic poza tym. Przecież coś muszę tam wpisać.
 4. Witam, zamówiłem prenumeratę, ale po potwierdzeniu zamówienia dostałem dane do przelewu oprócz adresu tzn. ulica, miasto, kod pocztowy. Przecież jest to wymagane w przelewach. Dodatkowo to nie wiem czy już przelewać czy nie. W zakładce MOJE ZAMÓWIENIA w statusie jest napisane "Oczekiwanie na przelew (potwierdzone)", zaś w regulaminie b. przelewem - po otrzymaniu faktury Proforma przesłanej na adres wskazany w zamówieniu wraz z pierwszym egzemplarzem czasopisma ? w takim przypadku realizacja dalszych wysyłek jest uzależniona od daty wpłaty należności. Wiec mam czekać na jakąś fakturę Proforma czy od razu przelewać???
 5. <ciach> zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw Fajne porównanie. Dodam od siebie że w niektórych innych polskich czasopismach dodają tak słabe gry na DVD/CD że nawet ich tytułów nie ma na okładce.
 6. Ja kupuję CDA dla wszystkiego co w nim jest Gram we wszystkie gry, czytam wszystkie większe recenzje, publicystykę, zresztą wszystkie działy. Chcę jak najwięcej wycisnąć z tych 16zł )
 7. gabol2008

  Bionic Commando

  Witam, zapraszam do grania w Bionic Commando przez Hamachi: ID: BionicPL hasło: 123 Multiplayer nie działa, a chciałbym pograć z ludźmi a nie tylko przez single. (gra była dołączona w ostatnim urodzinowym numerze CD-Action).
×
×
 • Create New...