Jump to content

rico83

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rico83

 • Rank
  Hobbit

Informacje profilowe

 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

1,079 profile views
 1. Witam. Mam problem z grą Doom zakupioną bezpośrednio ze sklepu PS Store. Nie słychać dialogów. Próbowałem zmienić język na angielski ale jest tak samo. Przez słuchawki także bez zmian. Wszystkie inne dźwięki w grze są w porządku. Jak może wiecie na konsoli Playstation 4 jest możliwość zagrania w grę przed całkowitym ściągnięciem danych. Nie mam jeszcze ściągniętej całej gry ale w pierwszy poziom mogę już zagrać. Czy to może być przyczyną tego problemu. Jeszcze w żadnej grze nie miałem takich problemów.
 2. No to już wszystko jasne. Szkoda. Temat można zamknąć.
 3. Właśnie wróciłem do domu z najnowszym numerem CDA. Gdy przeglądałem zawartość płyty zdziwiła mnie jedna rzecz. Wersjajęzykowa Assassin's Creed. Jest napisane, że wersji PL brak. Wydawało mi się, że ta gra wyszła u nas po polsku ze względu nato, że nie ma w niej napisów. Czy ktoś ją już instalował i powie mi jak jest naprawdę?
 4. Witam. Planuję kupić zestaw transformers trk-302 i mam pewien problem. Zauważyłem że gdy przytrzyma się razem oba przyciski myszki przez kilka sekund, dpi zmienia się automatycznie. Wiem ze jest przycisk który służy do zmiany dpi. Czy jest możliwość by tą dwuprzyciskową zmianę jakoś wyłączyć? W zestawie nie ma żadnych sterowników.
 5. Witam. Mam jedno pytanie na temat najnowszej edycji tej gry. Czy Tyrania króla Washingtona znajduje się na płycie z grą czy może znajdziemy tam tylko kod do pobrania tej zawartosci?
 6. Odpowiednią opcję musisz zaznaczyć przed uruchomieniem gry. Znajdziesz ją w ustawieniach Originu.
 7. Wyłącz działanie Origina w czasie gry. Ja miałem ten sam problem i to pomogło.
 8. Problem z czarnym ekranem rozwiązany. Wina była po stronie firewalla Comodo
 9. Witam. Mam mały problem z uruchomieniem wyżej wymienionej gry. Pragnę zaznaczyć że ten sam problem występuje także w grze Czarna Owca Sven. Chodzi o to że podczas uruchomienia pojawia się czarny ekran z klepsydrą na środku ekranu. Z instalacją nie było żadnych problemów. Konfiguracja mojego komputera wygląda tak. Windows XP, Intel Core2Quad Q6600, GeForce 8800 GTX, 2GB Ram, płyta główna ASUS P5N32-E SLI PLUS. Z innymi grami nie mam tego problemu. Występuje tylko w grach z najnowszego numeru CDA.
×
×
 • Create New...