simmy

Forumowicze
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O simmy

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0
 1. Ok, w takim razie, jaki ssd proponujesz dołożyć do wspomnianego zestawu ?
 2. 300 zł może i bym jeszcze znalazł. Rozumiem, że proponujesz SSD z jakiegoś konkretnego powodu ? (sam nie znam się zbyt dobrze, niestety)
 3. Na razie bez Windowsa (nie znam jeszcze win 10 i zastanawiam się czy jest warty zainteresowania). Myszka - chyba dobrze byłoby mieć jakieś dodatkowe przyciski do zaprogramowania. Co do klawiatury, to nie mam pomysłów, może poza w miarę cichym odgłosem klikania. Obudowa komputera - trochę poczytałem na ten temat (tutaj, na forum). I chyba dobrym pomysłem byłoby zainwestować w obudowę z przednim wlotem powietrza (wylot u góry). Zasilacz montowany na dole. No i filtry przeciwkurzowe. Ciekawe tylko ile takie cacko kosztuje w porównaniu ze zwykłymi obudowami. Data zakupu - mogę trochę poczekać (powiedzmy miesiąc, dwa) jeśli będzie ku temu jakiś dobry powód. Ps. Sorki za podczepienie do innego tematu, nie znałem tej zasady. Początkowo chciałem nawet założyć oddzielny temat, ale pomyślałem, że zaoszczędzę trochę miejsca na forum. Widzę jednak, że miejsca w bród i nie ma problemu
 4. Sam zastanawiam się nad kupnem nowego komputera, do grania i do nagrywania let's play'ów, renderingu. Mam na myśli podobny budżet i również chodzi mi o pełen zestaw (skrzynka, monitor, klawiatura, mysz). Jakieś sugestie ?