Jump to content

Sermaciej

Forumowicze
 • Posts

  7,767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49

Blog Comments posted by Sermaciej

 1. Drangir - gdzieś kiedyś czytałem, że Asasyni mordowali nie tylko chrześcijan, ale także wyznawców innych religii. I robili to bardziej dla celów politycznych niż religijnych (przynajmniej w okresie III Krucjaty).

  Chodzi o to jak są przedstawieni w grze, a nie o to co czytałeś.

 2. NO WŁAŚNIE ZA DUŻO WYDAJE. Jak Pan ma stosik pieniędzy to niech Pan sobie żyje w tym utopijnym domostwie. Ja mówię, że jako klient czuje się poszkodowany kupując produkt niekompletny. Ja jako osoba kupująca mogę wymagać od danej korporacji najwyższej jakości, a nie takiego kuriozalnego chaosu.

  Za dużo? Niekompletny? Chaos? Przy założeniu, że DLC do CK2 przestaną wydawać w tym roku, znaczyłoby to, że chcąc mieć produkt "kompletny", gra musiałaby powstawać do tego roku. To kosztowałoby sporo, a zysków by nie było - bo ta gra sprzedawana byłaby za 30 czy 40 euro. A chaosu żadnego nie ma.

 3. CAŁA EKONOMIA. Czemu nie mogli dać tego w grze lub popracować miesiąc dłużej i dać tego w podstawce. Nie, pieniądze muszą się zgadzać. Kiedyś by wydali w pudełku dodatek, który za cenę 20 euro zawierałby zawartość 4 dużych DLC. Czasy się zmieniają i firmy stają się skąpe.

  Bzdura. Jaki miesiąc dłużej, skoro to wyszło PRAWIE ROK PO PREMIERZE EU. A taki np. AoW zawiera więcej rzeczy niż pudełkowe dodatki do EU 3, nie wspominając o tym, że z każdym DLC jest darmowy patch dodający nowe rzeczy. Tego nie było za czasów pudełkowych dodatków, nawet patch był płatny, bo nie był osobno. I jeśli chciało się kupić np. trzeci dodatek, trzeba było posiadać wszystkie poprzednie. Obecnie tak nie jest.

  Ale narzekanie na DLC takie modne, a skoro PI ich dużo wydaje...

×
×
 • Create New...