Jump to content

rawen16

Forumowicze
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About rawen16

 • Rank
  Goblin
  Goblin
 1. Polecam "Wojna i Pokój" świetna książka, powiedziałbym, że czytało się ją przyjemniej niż "Trylogię" Sienkiewicza.
 2. Fajnie, że nie zamierzasz spocząć na laurach. Sam udzielam się niezwykle rzadko ale blogi czytam regularnie. Fajną rzeczą byłoby pojawienie się czegoś o historii. Głos oddaję na tę kategorię.
 3. No juz, przez długi czas gra pasek będzie stał w miejscu ok 1/8 postępu, prosze sie tym nie zrażać bo wszystko będzie ok, tylko troche cierpliwości . pozdrawiam
 4. U mnie BiA instaluje się juz dość długo ale jestem dobrej myśli bo poniżej pokazuję ze ciagle nowe pliki są wgrywane.
 5. Tak jest. Nie dajcie się! Za wolność waszą i naszą! Urraaa!
 6. To jest żałosne. Nasi pradziadowie wiele lat temu ginęli za ojczyznę, a ja się pytam co się z tym państwem teraz dzieje. Zamiast cieszyć się tą wolnością i niepodległością to niektórzy wolą brutalną i bezsensowną burdę zrobić w stolicy. Mieszkam daleko od Warszawy, ale to co widziałem w TV to ludzkie pojęcie przechodzi. No ludzie z dziećmi na spacer wyjść nie mogą i pokazać swoim dzieciom jakiś miejsc pamięci czy pomników bo jest to po prostu niebezpieczne. A za granicą to się pewnie z nas śmieją; " Jak to Polska świętuje odzyskanie swojej wolności"
 7. Powiem, że zachęciłeś mnie do poszukania tej książki. Bo tak po prawdzie to chyba zbyt wierny jestem w tej materii Henrykowi S.
 8. Każdy może inaczej interpretować zmiany świata i kierować się innymi preferencjami na przykład przy wyborze 10 ludzi, którzy zmienili porządek na globie. Dla mnie jednym z najważniejszych może być Napoleon, dla Ciebie ...AAA... podejrzewam, że jakiś człowiek blisko związany z naukami przyrodniczymi lub jakiś prekursor administracji czy prawa, a dla Barona jeszcze ktoś inny. Pozdrawiam
 9. Liczę na fajny wpis o Cesarzu Napoleonie I . Nie zawiedź mnie
 10. Nie ukrywam, że bardzo ciekawym doświadczeniem było by zagrać taką polską kampanię, ale nie oszukujmy się, tak się nie stanie w najbliższym czasie.
 11. Witam. Wpadł mi w ręce skaner, CanoScan Lide60. Niestety mam z nim mały problem. Komputer nie jest w stanie go wykryć. Posiadam Windows 7, oprogramowanie zainstalowało się z płytki, próbowałem też pobrać aktualne, kompatybilne z Win 7, niestety bez pożądanego skutku. Komputer wskazuje na problem z "TWAIN" . Coś jakby w ogóle nie był wykrywany.
×
×
 • Create New...