Jump to content

slatanic

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Witam wszystkich. Postanowiłem podzielić się z Wami informacjami, które otrzymałem od działu prenumeraty w sprawie rekompensat. 13 grudnia napisałem do działu prenumeraty e-mail z prośbą o przesłanie informacji dotyczącej rekompensat dla prenumeratorów w związku z obniżką cen czasopisma. Odpowiedź otrzymałem dopiero 28 grudnia, co jest całkowicie zrozumiałe - w końcu to był okres świąteczny. Zastanawiająca jednak była treść listu: Tego samego dnia wysłałem odpowiedź o treści: Użyłem zwrotu Pan/Pani, gdyż e-mail nie był podpisany. 31 grudnia otrzymałem odpowiedź: Nie ciągnąłem dalej tej rozmowy, ponieważ uzyskałem to, co chciałem, czyli zapewnienie, że rekompensatę otrzymam. Jej forma nie ma dla mnie już takiego znaczenia - czy to będzie zwrot pieniędzy, przedłużenie istniejącej prenumeraty czy też rabat na kolejne 13 numerów - będę zadowolony.
 2. @zajacaction W tym wątku opisano jak rozwiązać ten problem: http://forum.cdaction.pl/Rozwiazany-Titan-...dll-t58133.html
 3. Spokojnie... jest weekend. Dajmy im troszkę czasu a na pewno to poprawią B)
 4. A co tamten temat (oprócz nazwy) ma wspólnego z tym? Nieważne... chyba CD-Projektowi się coś wysypało, bo też nie mogę zdobyć klucza
 5. Rozumiem... moim zdaniem dziwnie to zostało pomyślane - wynika z tego, że lepiej jest zrobić sobie większą drużynę niż polegać na bohaterach niezależnych. Chyba rzeczywiście zrezygnuję z BN... zacznę grę od początku tworząc większą drużynę Wszystkim odpowiadającym serdecznie dziękuję.
 6. Witam. Mam pytanie dotyczące niezależnych bohaterów. Po przyłączeniu ich do drużyny zaczynają oni zbierać różne "śmieci" co powoduje zwiększenie obciążenia. No i pora na pytanie: czy nie powinni oni tych przedmiotów sprzedawać u kupców, a jeśli tak, to co trzeba ustawić aby to robili (aktualnie chomikują te przedmioty i nie chcą ich sprzedać ani oddać - komunikat: "Bohater niezależny nie porzuci tego przedmiotu."). Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...