Jump to content

Arct2

Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Arct2

 • Birthday 04/06/1994

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Polska

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  StarCraft:Brood War StarCraft 2
 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 1. Spróbowałem jeszcze raz poszperać w ustawieniach routera, przekopałem dosłownie wszystkie funkcje, i okazało się, że wystarczyło zmienić z "vc-based" na "llc-based" w "ADSL Settings". I... działa!
 2. Mam następujący problem: gdy chcę połączyć się z multi, wyskakuje mi błąd: "Serwer gry Call of duty- Modern Warfare 3 jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później lub wejdź na stronę www.callofduty.com/mw3/status aby uzyskać informacje". Na stronie pokazuje mi, że wszystkie serwery działają. Przeinstalowałem grę kilka razy, tyle samo sprawdziłem zgodność plików, UPnP mam włączone, a z desperacji wyłączyłem firewall... i dalej to samo. Jakieś propozycje? (Router- DGN1000)
 3. Arct2

  Jak odblokować nat!

  Chyba Net xD NAT to Network Adress Translation- http://pl.wikipedia.org/wiki/Network_Address_Translation Nie ma on nic wspólnego z przesyłaniem pakietów jako takich....
 4. Arct2

  RTS na konsolach

  Tak dla jasności, jakby ktoś nie wiedział- StarCraft też był na konsole. Nie wierzycie? Proszę- http://www.youtube.com/watch?v=Y-Z-_kXCgkA Nie wiem, jak w to da się grać (nie mówiąc o takich rzeczach, jak micro). Ale widać jakoś to idzie.
 5. Arct2

  Tworzenie aplikacji na iPhone

  Z tego co wiem, to to, że IDE do iPhone'a jest... XCode. Jest on dostępny tylko a MAC OS. Słyszałem, że jest dostępny kompilator na Windę albo/i Linux'a. Ale teraz nie mogę go nigdzie znaleźć.
 6. No dobra... Mam takie pytanie: jak w php dołącza się biblioteki? Bo mam taką jedną do parsowania replayów w StarCraftcie 2, i za cholerę nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na to pytanie. Wiem, że pytanie może zdaje się banalne, i byłoby nadal, gdyby nie jeden malutki szkopuł: ciągle kiełbasi mi się dołączanie bibliotek z c++ w VS 2008. Tam było jasne, że po prostu robiło się #include <biblioteka.h> i już było gotowe (no może poza tym, że 150010900 godzin zajmowała konfiguracja Visuala, ale to już inna sprawa ). A tutaj?
 7. Arct2

  Książki na podstawie gier.

  Książki na podstawie gier?? Hmmm.... Odrazu przychodzą mi do głowy 3 serie: StarCraft, Diablo i WarCraft. Co prawda po 3 z każdej serii są na polski przetłumaczone, ale ostatnio (tz. od dobrych kilku lat...) jest problem z ich dostępnością. Osobiście czytałem tylko StarCraft- Krucjata Liberty'ego- kampania SC (orginalnego) przedstawiona z perspektywy dziennikarza UNN, Mike'a Liberty'ego.
 8. @BombMarley: Można. wystarczy wejść tutaj: https://eu.battle.net/account/support/passw...tle.net%2Fpl%2F
×