Jump to content

RoberT1991

Forumowicze
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Reputation

4 Neutralna

About RoberT1991

 • Birthday 10/14/1991

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Pamiętajcie, że podpisanie się pod kogoś pracą to kradzież. Autorzy obrazków wiedzą o kim mówię. Znalazłem też prace w których od razu widać, że nie były robione w paint'cie.. Ale na szczęście, Oszustwo = Dyskwalifikacja.
 2. Stworzyłem złowrogiego Mundo, pamiętajcie o tym co pisaliście nie jakość się liczy.
 3. Ja już dawno mówiłem, że trzeba osłabić Dariusa. Nie jestem jakiś super pro, ale Dariusem wymiatam.. Czasem runda zależy jedynie od Barona, nawet ostatnio miałem sytuacje gdy wszyscy na rundzie mieli 10-12 poziomy, a wrogowie chcieli zabić barona, na moje szczęście cały team stał przy mnie w krzakach, więc poczekaliśmy aż zjadą barona do 15% i ruszyliśmy do ataku na baaarodzo osłabiony team wrogów. Zdobyliśmy Barona i unicestwiliśmy wrogów, wiedząc że to już koniec poddali się. Ja sam wiem, że baron na 10 poziomach to potężna broń.
 4. Witam, do opowiedzenia mam historię, krótką lecz prawdziwą. A więc tak... Dawno, dawno temu podczas ciężkiej rundy w League of Legends, wraz z innymi przywoływaczami przedzierałem się przez gęste lasy Summoner's Rift, w drodze do Barona. Gdy doszedłem wraz z towarzyszami na miejsce, zauważyliśmy czyhających na nas wrogów. Bez zastanowienia wydałem komendę do ataku, po czym ruszyliśmy całą drużyną. Wszystko Było by Fajnie gdyby nie to, że było to moje "ostatnie kliknięcie", myszka padła.. a bohater ruszył w stronę rozszalałych przeciwników. Poległem jako pierwszy na polu bitwy, a fakt iż byłem jedynym tankiem zrujnował nasze szanse na zwycięstwo. Moi ludzie padali jak muchy, jeden po drugim..
×
×
 • Create New...