Jump to content

pc1971

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About pc1971

 • Birthday 08/21/1971

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,660 profile views
 1. Okładka z Cyberpunkiem, ale nie dlatego że jara mnie gra. To jedyna okładka, którą chciałbym mieć jako plakat na ścianie. Dużo się dzieje, dużo kolorów, klimat s-f. No może jeszcze ta z Vaderem, gdyby pancerz nie wyglądał tak plastikowo. Okładka z KCD niby ok, ale mam wrażenie że bohater jakoś źle narysowany i strasznie mnie irytuje ten wbity w ziemię miecz. Poza tym jestem znudzony dominującym stylem plakatów do amerykańskich blockbusterów, czyli z kolorów tylko błękitny i pomańczowy jak w okładce z BFV.
 2. #7 bo powiesiłbym w dużym formacie na ścianie. Na tej okładce najwięcej się dzieje w dobrym słowa znaczeniu, jest dużo intrygujących szczegółów. Dobre są jeszcze: #1 ale trochę zbyt komiksowa, #4 ale bolą błędy w uzbrojeniu, #6 ale to tylko Quake :), oraz #8 ale każdy kto widział zdjęcia żołnierzy w stanie shell shock wie że to spojrzenie kłamie. Niestety dominują błękit i pomarańcz, czyli ulubione od lat kolory artystów pracujących w reklamie.
 3. Wg odpowiedzi Activision z forum Steama gra działa tylko z przewodowymi padami XBox 360. Nie są rozpoznawane poprawnie nie tylko inne pady, ale są problemy nawet z bezprzewodowymi padami Microsoftu. Ja mam pada Logitecha i u mnie zadział emulator x360ce (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, mam wersję 2.0.2.158). Po rozpakowaniu archiwum wszystkie pliki należy skopiować do katalogu z grą, tam gdzie jest plik DP.exe (...\Deadpool\Binaries), uruchomić x360ce.exe, ustawić przyciski i zapisać konfigurację klikając Save. Gra rozpozna pada jako XBox 360 i wszystkie pozycje w opcjach związane z padem staną się aktywne.
×
×
 • Create New...