Zyngi

Forumowicze
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Zyngi

 • Tytuł
  Ork

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0
 1. Przepraszam że jednak piszę, ale muszę/chciałem na to odpisać Po dobroci starałem się. Mimo to obietnica rok temu została złamana, a sam prosiłem kilka razy w tym roku, a mimo to przez miesiąc nie dostałem żadnej odpowiedzi. Ponadto co do moderatora, to jest też zasada, że "klient ma zawsze rację". Rozumiem, że obie sytuacje są zawsze sytuacyjne, a która zostanie wykorzystana jest oczywiście tylko sprawą moderatora (dlatego też prawie zawsze zostanie użyta twoja opcja Mimo to zawsze staram się pisać zgodnie z przyjętym regulaminem Co do ostatniego akapitu - rozumiem was. Jednak dlatego prosiłem rok temu o napisanie artykułu (i obiecano, że za rok będzie porządny artykuł), oraz proponowałem pomoc w sprawie napisania artykułu. "Tym niemniej staramy się by to szlo do przodu." Ostatnio to w końcu widzę, dzięki czemu jestem trochę szczęśliwszy
 2. Jeszcze dwie sprawy (teraz postaram się dać w tym temacie spokój, chyba że ktoś znowu coś ciekawego napisze, i będę musiał to skomentować. A zdrowej krytyki nigdy za wiele 1. Temat będę ciągnął dopóki coś z tym nie będzie zrobione. Bo zapotrzebowanie jak widać na takie tematy jest (i to widać nie tylko po mnie). 2. Rok temu też dostałem taką obietnicę od redaktora. Niestety ona nie została dotrzymana. Póki co Paul (czy jaki tam ma nick) stara się ładnie pisać. Zobaczymy jak i jak długo będzie pisał. Ale póki co zapowiada się ciekawie (w końcu Mimo wszystko, miłego dnia!
 3. Akurat newsy o danym turnieju z reguły pisze się podsumowujące (ze zdjęciami i informacjami jak przebiegł turniej). Ale tego was nie będę uczył bo pewnie, jako redaktor, o tym wiesz. Czy naprawdę uważacie Dotę za aż tak niszową? IPhone iPhonem, ale te liczby które Ci podałem wyżej możesz przyznać, że są ładne. Nie sądzę, że to jest na tyle niszowa gra, żeby nie zasługiwała na jeden artykuł po zakończonym oraz świetnie zrobionym turnieju.
 4. Enki. Pisałem Ci o tym w wiadomości prywatnej 13 sierpnia. Wiem, że nie piszecie o mniejszych rzeczach. Ale Dota i The International nie są małe. Chcesz numerki? Proszę bardzo: - Ponad 1 milion oglądało TI3 jednocześnie, - 2 stacje telewizyjne emitowały rozgrywki (w Szwecji i Chinach), - $2,8 mln prize pool, $1,4 mln dla zwycięzcy (najwięcej w historii e-sportu), - Ponad 100 (nie pamiętam dokładniej liczby) oficjalnych pubstompów na całym świecie. Niektóre rzeczy nie powinno się omijać ze względu na "brak czasu". Zresztą ten argument powinniście odpuścić. Piotrek66 pisał w tym samym dniu co były finały o nowym iPhonie. Spikain też wrzucił tego samego dnia fanowski filmik o Half Lifie z dopiskiem, że tego dnia nic ciekawego się nie wydarzyło. Po kilkunastu negatywnych komentarzach do artykułu, usunął go ze strony głównej.
 5. Właśnie liczę, że zmienią. Wiem, że mówicie o tym od dawna. Mimo to w tamtym i tym roku napisaliście o mistrzostwach świata w LoLu, a nie napisaliście o równie wielkim (a na pewno lepiej zrobionym) The International 2012 oraz 2013. Smuggler napisał, że nikt się nie zna na tym. Ale proponowałem Ci, Berlinie, moją pomoc w wiadomości prywatnej. Edit: Przeczytaj komentarze w pierwszym artykule który mi wysłałeś a zobaczysz, że popyt na Dotę i na pisanie o TI jest. Rok temu jeden z redaktorów napisał, że o Docie nie napisaliście, bo RIOT was zaprosił, a Valve nie. Jednocześnie zapowiedział poprawę jeśli chodzi o Dotę, której w tym roku nikt nie widział (chociaż nie wiem czy ten redaktor jeszcze z wami pracuje).
 6. Niestety muszę się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. W tym samym dniu co się skończył turniej napisałem do 2 redaktorów (Adzior i Berlin), że mogę pomóc napisać artykuł na temat TI3 (podesłać materiały, napisać na co warto zwrócić uwagę w artykule). Niestety obaj mnie "zlali" i do dzisiaj nie odpisali na wiadomość.
 7. Nie wiem co jest niedorosłego w tym, że wszystkie chempiony są od razu. F2P to F2P. A nie odlokowywanie postaci przez kolejne kilka lat. Co do patcha, to nie wiem czy RIOT robi cały czas nerfiąc postacie. Powinien dawać więcej buffów.
 8. Nie pisałem tego o redaktorach CDA, a redaktorach głównej strony CDA. Którzy przez 5 dni nie odpisali do mnie w żaden sposób. Pisałem do nich w komentarzach do artykułów, w prywatnych wiadomościach oraz na forum. Przez te 5 dni nie dostałem żadnej odpowiedzi od Piotrka88, Adziora oraz Berlina. I nie mówię, że "jam klient, wiec macie spelniac moje fanaberie". Po prostu jestem strasznie zawiedziony, że taka strona nie napisała chociażby najkrótszego artykułu o największym e-sportowym evencie w historii. Bo on był duży. A podsumowanie napisały nawet portale nie związane z grami. Ale zamiast tego w poniedziałek Piotrek napisał plotkę o nowym iphonie. Insynuacji nie mam zamiaru cofać. Ponieważ uważam, że przez nie pokazywanie czytelnikom tego co by chcieli przeczytać (i nie, nie piszę tylko o sobie), uważam za oszustwo (szczególnie, gdy jedną grę się wychwala i pisze o niej cały czas, a drugą konkurencyjną, omija. Do Ciebie nie mam pretensji, bo mi odpisałeś i zawsze bronisz redakcji. Czasami normalnie, czasami lekko agresywnie, ale nie mam do Ciebie nic za złe. W sumie to do nikogo w redakcji nie mam pretensji oprócz do tych 3 redaktorów, o których wspomniałem wcześniej. I nie jestem zły za nie napisanie artykułu (może trochę). Bardziej jestem zły na nie odpisanie mi. I nie wierzę, że przez 5 dni żaden z tych 3 redaktorów nie miał 2 minut na odpisanie.
 9. Zapraszam wszystkich użytkowników na inne portale poświęcone grom. Niestety ten portal nigdy nie będzie pisał o Docie, ponieważ jest to portal gdzie główni redaktorzy grają w LoLa. Nie chcę podawać nazwy portali, ponieważ może być to uznane za reklamę. Jednak mogę zapewnić, że na każdym innym portalu poświęconym grom będzie więcej o Docie niż tu. Pozdrawiam wszystkich, i życzę miłej gry w Dotę
 10. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Minął dzień, a ja nie doczekałem się. Na tą, jak i kilka innych które napisałem do Piotrka, Adziora czy Berlina. Muszę przyznać, że jesteście wspaniałą, zgraną ekipą która nie pozwoli rozwinąć się innej, ponieważ zaszkodzi to LoLowi. Nawet wyjaśnień nie napisaliście w związku z moimi oraz innych użytkowników pytaniami. Gratuluję oszukiwania czytelników, i dowidzenia. Mam nadzieję, że więcej osób nie będzie zaglądało na tą stronę, tak jak ja. Ale jako że ten dział to pytania do redakcji, to zapytam: Co ciekawego myśleliście czytając wszystkie moje posty na temat napisania artykułu TI3?
 11. Ja siedzę jeszcze na reddicie. Kilka sunskrybowanych subredditów, i wszystko wiem lepiej niż z tej strony EDIT: I zawsze masz strony typu gamespot.com lub ign.com. I jeszcze jedno, Napiszcie do redaktorów strony głównej CDA prywatne wiadomości, że chcemy aby napisali artykuł o TI3. Zaspamujcie wszystkim skrzynkę aby o nas usłyszeli i w końcu zrozumieli, że nie zgadzamy się na takie nieprofesjonalne zachowanie!
 12. @UP Z tego co pamiętam, to w grze możesz ustawić aby koledzy z drużyny nie mogli używać spelli na tobie. Sprawdź w górnym lewym rogu UI. @Black Shadow Cały turniej był świetny, a ostatnia gra była wręcz genialna. Szkoda tylko, że CDA do dzisiaj nie napisało żadnego artykułu o tym, i większość osób nawet nie wie że coś takiego się wydarzyło
 13. Szanowni Redaktorzy strony głównej CDA, Chciałem się zapytać dlaczego do dnia dzisiejszego nie było nic wspomniane o największym evencie e-sportowym, który skończył się w poniedziałek? CDA reklamuje się jako największy polski magazyn poświęcony tematyce gier komputerowych. Mimo to, Piotrek66 napisał w poniedziałek artykuł o nowym iphonie. Przez chwilę był też artykuł spikain, w którym był wrzucony fanowski filmik Half Life'a, i dopisał w artykule, że w poniedziałek nic ciekawego się nie działo (dlatego dodał ten artykuł który został chwilę później usunięty, ze względu na nie najmilsze komentarze wyrzucone w stronę redaktora od czytelników. Nie tak powinna wyglądać strona główna portalu o grach, gdzie w tym samym dniu skończył się turniej z największą pulą nagród! Rok temu niestety też nikt nie napisał o The International. Oczywiście o LoLu była cała fotorelacja. Napisałem wtedy na ten temat, i enki odpisał mi, że Riot zaprosił was, a Valve nie. Ale czy to znaczy, że nie powinno napisać się o największym turnieju? To tłumaczenie jest podobnym do tłumaczenia dziecka, który woli jedną osobę od drugiej, bo od pierwszej dostał cukierka, a nie redaktora strony największego w Polsce magazynu o grach. Proponowałem też Berlinowi i Adziorowi, że jeżeli nikt u was nie zna się na Docie, to mogę dać materiały i opisać o co chodzi, aby było łatwiej zrobić artykuł. Niestety nikt mi nie odpowiedział na tą propozycję.
 14. Myślałem, że ten temat jest bardziej dla wyrażania swoich opinii na temat wyglądu strony itp. Co do przeczytania, no tu niestety jest problem. Adzior do dzisiaj nie przeczytał mojej prywatnej wiadomości, a Berlin przeczytał, ale chyba o niej szybko zapomniał. Dokładnie tego szukałem. Dzięki!
 15. Ale pisałem też o temcie, gdzie można napisać uwagę/zażalenie/prośbę/pytanie do wszystkich redaktorów jednocześnie, aby nie spamić każdemu z osobna tematu. Coś podobnego do tego tematu, tylko że byłby do redaktorów. Jest takie coś możliwe? Bo czasami by się przydało.