Jump to content

mateinho32

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About mateinho32

 • Birthday 07/27/1994

Sposób kontaktu

 • AIM
  12461773
 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  Gry oczywiście, dodatkowo lubię dobrą książkę(Władca pierścieni, Saga o Wiedźminie, książki Dana Browna, Dukaja i oczywiście Metro), muzykę, ja osobiście preferuję Rock ale nie pogardzę dobrym Hip-Hop'em, Reggae, itp. choć Disco-Polo i techno wywołują u mnie padaczkę:). Kocham piłkę nożną, koszykówkę i piłkę reczną, siatkówki natomiast nie kumam ta gra jest dla mnie zbyt prymitywna.

  PS:Filmy też lubię ale jednak dla mnie to takie prymitywne gry, bez interakcji, zazwyczaj krótkie, i niestety coraz częściej po prostu marne.

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  TRYLOGIA MASS EFFECT!!! Wiedźminy, Battlefieldy, CODY, Killzone, Uncharted, God of War, Halo, Gearsy, Dark Souls. Długo by wymieniać.
 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 • Konfiguracja komputera
  CPU: INTEL Core i5 4590
  GPU: RADEON R9 280X
  Ram: 8 Gb 1600 mHz

Recent Profile Visitors

1,496 profile views
 1. Pasywnie agresywny nawet w opisie profilu. Standardowy internetowy napinacza i wojownik, polecam z nim "dyskusje", są ciekawe :)

 2. A co ma piernik do wiatraka? Skąd wiesz jaki mają budżet? Jak w tamtym roku dawali CoJ: Więzy Krwi, Saints Row 2, Mass Effect, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, Brothers in Arms: Hell`s Highway, Supreme Commandder i inne hity to było dobrze, jak jest trochę gorszy okres to nagle "patrzcie jakie pełniaki w innych krajach". Ciesz się, że dostajesz takie pełniaki i to przeważnie 3 na miesiąc, bo w tym twoim BGamer to zazwyczaj 1-2. No właśnie skoro dawali takie pełniaki to znaczy, że maja pieniądze. No i może 1-2 w BGamerze ale jakie!
 3. Tyle razy było mówione/pisane, bo nikt tego nie ukrywa, a i domyśleć się nie tak trudno, że recenzje w cda, to subiektywne opinie ich autorów, doprawione jedynie, (jakże by inaczej) obiektywnymi faktami. Więc zaskoczony być nie powinieneś, tym bardziej, że daną reckę pisze zazwyczaj akurat ten redaktor, który zagrywa się i zna na danym gatunku, a nie jakiś z łapanki. No nie napisałem, że to źle, napisałem, że są nieobiektywne, nie oceniałem ich recenzji. I napisałem, że pismo kupuje, dla publicystyki i zapowiedzi. Więc o co ci chodzi?
 4. @Smuggler Naprawdę nie wyjeżdżajcie ludziom, z tekstem, że jesteście biedni. Macie około 100 tys. egzemplaży pisma. Założę się , że to mniej niż BGamer, a wiesz co oni do majowego dali? Just Cause 2 i H.A.W.X. Nie twierdzę, że kłamiecie, ani ja też nie kupuję waszego pisma tylko i wyłącznie dla gier (w sumie to dla publicystyki i zapowiedzi bo w recenzjach jesteście nieobiektywi), ale zasłanianie się tekstem "bo my biedni". Jest żałosne.
 5. Ale jak to po ANGIELSKU? Ja wiem że CDA to hejterzy dubingu, ale bez przesady, to polska gra.
 6. mateinho32

  Czy pójdą? II

  jachu96 Na średnie\wysokie ale zainwestuj w GTX 460 i będzie max Bednarski5 Może średnie
×