Jump to content

Leroi

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Leroi

 • Rank
  Hobbit
 1. Tak, czytałem na pierwszej stronie, że słuchasz głównie metalu i niczego innego zazwyczaj nie ruszasz, ale korci mnie zapytać. Mamy podobny gust muzyczny, lubię prawie wszystkie polecany przez ciebie zespoły. Ostatnio jednak ogromnie wkręcił mi się jazz. Jak oceniasz ten gatunek?
 2. Masz w swoim prywatnym rankingu listę kilku najbardziej klimatycznych gier? Podzielisz się nią? ; p
 3. Chodzi mi to, że fabuły gier z wyższej półki (odłóżmy na bok, film i gry drugiej kategorii) są o wiele słabsze i bardziej prymitywne niż fabuły filmów/książek. Oczywiście, że gra to gra, film to film, ale fabuła to fabuła. ; p Co ma znaczyć wczucie się w postać? Wczuwasz się w siebie, bo to ty podejmujesz wybory ciągnące fabułę do przodu. Niestety często są to tylko wybory w stylu "przyjmij zadanie albo spadaj", o swobodzie nie ma mowy. Fabuła gry duża trudniejsza? Wystarczy w pewnym momencie dopisać parę możliwych rozwojów zdarzeń i jedziemy dalej. To 80% to moje takie dumania, nic konkretnego nie miałem na myśli.
 4. Jak odpowiesz na zarzut przeciwnika rozbudowanych gier rpg, że gdy gra ma miliard przerywników i przez 80% czasu chodzisz i rozmawiasz z innymi, to jest to bardziej film, niż gra? Film dużo gorszy, niż normalny, bo robiony przez ludzi, którzy są za słabi by nakręcić prawdziwe dobre kino, albo napisać dobrą książkę. Załapali się jedynie na scenarzystów gier komputerowych.
 5. Co sądzisz o filmie/książce Ojciec Chrzestny. Bardziej na tak czy na nie?
 6. Co sądzisz o filmie/książce Ojciec Chrzestny. Bardziej na tak czy na nie?
 7. Grałeś w Dote 2? Zdecydowanie od LoLa lepsza.
 8. Kiedyś były tu tematy z pytaniami do Elda i Egma. Dlaczego nie mogę ich teraz przeglądnąć?
 9. Co sądzisz o polskim zespole Hunter? Wybieram się na ich koncert i przyszło mi do głowy zapytać.
 10. Pytam o "Księżniczkę" bo wczoraj ją ukończyłem i byłem niezadowolony z poziomu trudności. Grałem przez chwilę na "normalnym", potem na "trudnym" i w obu przypadkach nie natrafiłem na żadne trudności. Po paru godzinach gry praktycznie nie ma problemów z pieniędzmi. Szczególnie zawiodłem się na ostatnim bossie. Spodziewałem się paru podejść, a tu rozwaliłem go od razu tracąc jedynie paręnaście jednostek. Gra dla fanów turówek jest świetna, lecz w recenzji cd-action nie uwzględniono tego, że dopiero na "niemożliwym" gracz obeznany w strategiach może mieć jako takie trudności i że klasy są niezbalansowane. Wojownikiem gra się banalnie, magiem trzeba troszkę pochodzić, by znaleźć co przydatniejsze czary. Choć troszkę was rozumiem, by dobrze poznać grę, trzeba byloby długo nad nią posiedzieć. Odnośnie "Magazynu...", mam nadzieję, że pojawi się w przyszłości, chociaż na coverze.
 11. Na jakim poziomie trudności i jaką klasą grałeś w grę King's Bounty: Wojownicza księżniczka? Nie ma szans by przywrócić "Magazyn Prawie Kulturalny"? Tak, czytałem, że generalnie większość czytelników, według waszych badań, za nim nie tęskni ale naprawdę nie da się zagospodarować na to choć jednej strony? Albo wrzucać na cover? Nie wierzę, że nie mielibyście o czym pisać. To był fantastyczny kącik, w końcu nie samymi grami człowiek żyje.
×
×
 • Create New...