Jump to content

Qcay

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Qcay

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 02/11/1998

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Qcay

  Naj, naj, naj

  Mój błąd w tekscie - poprawię ;]
 2. Qcay

  Naj, naj, naj

  Wpadłem ostatnio na pomysł, żeby zrobić sondę, w której zostanie wybrana gra naj, naj, naj, po prostu najlepsza. Już kilka tytułów mam (w głowie), które wrzucę do sondy, ale mogę o wielu zapomonieć, więc proszę was: Powiedzcie mi, jakie gry powinny się tam znaleźć. PS Wesołego Tłustego Czwartku! PPS Jak zauważył panmyster (a zauważył słusznie), że tak, wybrana (jeśli w ogóle coś wybierzecie ) zostanie gra najpopularniejsza, nie najlepsza.
 3. na pewno każdy zna odpwiedź kto czytał Czarę Ognia (i doszedł do rozdziałów z labiryntem)
 4. Qcay

  Origins :P

  też może być ;]
 5. A właściwie to tylko o Dragon Age`u. A 'właściwiej' to o drugim Dragon Age`u. A 'najwłaściwiej' to o jego gatunku. Nie, nie będę mówił, że Dragon Age II to nie jest RPG. Bo to jest rolplej. Ale pierwsze walki w demie przypomniały mi wspaniałe chwile z Jade Empire. Te walki..., eh... Bo w zasadzie system walki jest podobny do tego z JE. Dość szybkie tempo (ale nie takie jak, np. w DMC), salta w powietrzu, itd. To jak, mówiłem teraz o JE, czy DA2, hm? Też się nad tym zastanawiam. Chodzi mi o to, czemu to jest gra RPG, a nie action/RPG? Pytam się o to też Was, więc odpowiedzcie mi w sondzie "Czy Dragon Age II..."
 6. Qcay

  Origins :P

  -20 stopni Celcjusza w cieniu, śnieg nie pozwala swobodnie się przemieszczać, więc ja, Qc`ay allias Qc`ayjący'Konstantynopolitańczykiewiczównek (albo Qc`ayjąca'Konstantynopolitanczykiewiczóna...) () postanawiam założyć bloga... [Tam, tam, taaam...]
 7. Po pierwszym newsie o najnowszym CoJ-u byłem ewidentnie na "nie!", ale może warto dać Techlandowi i nowemu Zewowi Juarez szansę?...
 8. Nie wiem czy to pytanie już było, ale nie chce mi się przeglądać 72 stron tego forum Czy twój pseudonim był wymyślony przez ciebie/znajomych jeszcze zanim otrzymałeś pracę w CDA? Czy może pszyszedłeś do redakcji, przedstawiłeś się i wtedy zostałeś Qn`ikiem?
×
×
 • Create New...