Jump to content

Gabriele

Forumowicze
 • Content Count

  1,733
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Gabriele


 1. A nie było zwykle tak, że jeśli został podany dzień zakończenia promocji, to tego dnia kończyła się promocja a nie był ostatni rzut gier w niższych cenach? Jeśli tak to najprawdopodobniej to będzie wyglądało następująco:

  1. Dziś o 19:00 ostatnie przeceny gier, nowy Flash Sale i Community Choice

  2. Jutro o 3:00 nowy FS i CC

  3. Jutro o 11:00 nowy FS i CC

  4. Jutro o 19:00 koniec wyprzedaży


 2. Hej, grając dziś w TFa wydropiłem Rozszerzacz Plecaka, jednakże mam kilka wolnych stron ekwipunku więc postanowiłem go sprzedać, lecz, ku mojemu zdziwieniu, nie da się. Mimo że na rynku społeczności jest kilkaset stron ofert sprzedaży to ja nie mam nawet przycisku "sprzedaj", mało tego, rozszerzacz jest otagowany jako"niewymienialne" i "niezbywalne".

  Enybody ken chelp mi? :)


 3. Hej, kupiłem nowego HB lecz mam już OMD2, więc, jak już zapewne się domyśliliście, chcę go wymienić. Zdaję sobie sprawę że gra ma już teraz małą wartość, więc nie oczekuję nie wiadomo czego :). Najchętniej przyjmę jakąś grę na steam z kartami/same karty z dowolnych tytułów, nie szukam za to żadnych bonusów do mmo z CDA :P

  Do zamknięcia :).


 4. Czy w tym "temacie" moderatorzy także są zbowiązani spełniać swoją rolę? Bo setki razy już było że czat nie powstanie bo ma być porządek a moderatorzy nie dadzą rady tego wszystkiego sprawdzić...

  No i czy w tym wątku obowiązują wszystkie regulaminy itd?

  Pozdro600

  nie spojrzałem do tematu "UWAGA! PRZECZYTAJ!", my fail :P


 5. Meanwhile, dobra wiadomość dla osób zamawiających AC4 w komputroniku, dziś zaczęli wrzucać paczki do magazynu więc o ile kurier nie nawali to już jutro w nasze ręce powienien wpaść nowy Asasyn wink_prosty.gif.

  Screen z maila: http://i.imgur.com/qg6fPOy.png

  @ EK Deadfall Adventures: biorąc pod uwagę to że gra w podstawowej edycji kosztuje ok. 80 zł, natomiast keye stoją za 7 dyszek to (chociaż pewnie niedługo ceny polecą na łeb na szyję) to praktycznie w cenie zwykłego wydania można "zrobić" sobie kolekcjonerkę, co prawda nie jakąś mega lecz zawsze to coś. Łapcie unboxing naszego przyjaciela który za bardzo lubił kłócić się z moderacją [*]:


 6. @ piotrekpk19 - wszystkie źródła głoszą że premiera AC4 na PC w Polsce będzie 21 listopada...

  Ja sam w empiku nigdy nic przedpremierowo nie zamawiałem lecz z relacji znajomego wynika że zawsze wysyłali 2-3 dni przed premierą by paczka doszła na czas.

  Dodatkowo na karcie produktu w komputroniku w ładnej zielonej ramce woła napis "WYSYŁKA JUŻ 20.11.2013", więc już sam nie wiem jak to jest.

×
×
 • Create New...