Jump to content

Grzechuuu

Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Witam. Mam pytanie do użytkowników LG Swift L7 P700:) Zamierzam kupić do niego kartę pamięci, najchętniej największą możliwą, czyli 32 GB. Potrzebna mi jest głównie do muzyki, myślę, że w ciągu kilku dni będzie już pełna:) Czy macie może jakieś problemy z telefonem, jeśli wrzucicie do niego taką dużą kartę? Czy komórka "widzi" ją poprawnie, czy dobrze odczytuje wszystkie zapisane na karcie pliki? Oraz czy da się odczuć wyraźne zwolnienie telefonu, gdy wpakuje się do niego tyle danych? Jeszcze pytanie kompletnego laika: czy trzeba wgrać aktualizację oprogramowania czy coś, aby telefon od razu odczytywał taką kartę, czy raczej jak ją włożę to od razu telefon będzie ją obsługiwał? I takie dodatkowe pytanie, do wygrania talon na balon^^ Czy używacie jakiegoś innego programu do odtwarzania muzyki, czy tylko tego podstawowego? Bo przyznam, że dźwięk mógłby być lepszy, i nie wiem, czy wystarczy wgrać lepszy program z jakimiś dobrymi ustawieniami dźwięku, czy po prostu ten model taki już jest. Dzięki za pomoc i pozdrawiam:)
  2. Dobra, chyba nic lepszego nie wymyślę, biore:D dzięki wielkie za pomoc:)
  3. Dzięki za opinię, w sumie to już jestem niemalże na 100 % pewny, że wezmę właśnie ten model:) Gdyby ktoś jeszcze wypowiedział się co do tej podkładki chłodzącej, to można zaraz zamykać temat:) Aha, damianek12385: czy masz jakieś problemy z twardym dyskiem? Bo trochę jeszcze poczytałem o tym komputerze i niektórzy narzekają na przegrzewający się twardy dysk i konieczkość dołożenia zewnętrznego, aby nie zgubić danych. Trafiłem też na "wyginającą się klawiaturę", ale jakoś bardziej tego nikt nie opisał. Masz jakieś złe doświadczenia związane z tym konkretnym modelem?
  4. Witam. Potrzebuję nowego sprzętu, głównie do grania w gry czy obejrzenia filmu, stąd moja prośba o pomoc. Przeglądając inne tematy zauważyłem, że wszyscy głównie polecają Lenovo Y580. Faktem jest, że rozglądałem się głównie za Lenovo, ponieważ słyszałem że te laptopy rzeczywiście są dobre i wytrzymują długo w ekstremalnych warunkach. Na aktualnym - Acer Aspire 5740G spaliłem kartę graficzną, i to przy używaniu podkładki chłodzącej i w miarę regularnym przedmuchiwaniu sprężonym powietrzem^^ Tak w skrócie: ważne jest dla mnie, aby to był dobry laptop, który poradzi sobie głównie w Counter Strike GO czy Team Fortess 2, ale któremu i Metro czy Bioshock Infinite nie straszne:) cena około 2500-2700 zł. Potrzebny jest mi model z systemem operacyjnym. Najlepiej win 7, ale w sumie to już chyba niemożliwe:) Matryca 15.6 w zupełności mi wystarczy. Użytkownicy polecają http://allegro.pl/le...4011673718.html aaale zawsze jest jakieś ale:) pytanie laika: Czy różnica pomiędzy i3 a i5 jest bardzo duża? Czy warto jest trochę poczekać i upolować ten model z i5, czy brać ten z i3, póki jest? Jeszcze takie pytanko na marginesie: Czy moja aktualna podkładka chłodząca, Xigmatek Tituli D1612 http://allegro.pl/xi...3810172330.html to dobry model, czy warto rozglądać się za czymś lepszym? W sumie jestem z niej zadowolony, tylko mój laptop ma problemy^^ Dzięki za pomoc i pozdrawiam:)
×
×
  • Create New...