Jump to content

Uziman

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Uziman


 1. Dowód, że Xin jest nadal OP. Pierwszy mecz Xinem dzisiaj 14/7/4, a dodam, że skille wciskałem na oślep (specjalnie) bez zastanowienia by sprawdzić czy byle jaki noob może nim wymiatać, jak widać może ;)

  Nijaki ten dowód że tak się wyrażę :D Pewnie z newbie grałeś. Też mogę powiedzieć, że ktośtam jest op bo wymiatał w grze... A w następnej został zjechany do 0.


 2. Nie wiem czy gry na konsole też mogą być, ale że nic nie pisze że nie można, to napisze.

  Sigmund z Infinite Undiscovery. Zżyłem się bardzo z tą postacią.

  Gdy zginął, myślałem że się tam popłacze

  Ilidian z Warcraft'a. Taki zły, że aż dobry.

  Gdy trzeba było go zabić w ostatniej misji TF, po prostu wyłączyłem grę i do tej pory nie przeszedłem jej

  Bezimienny z Gothica. Za teksty :D

  Nie lubie:

  Księcia z Prince of Persia, bodajże 4 części, tej ze szponami. Zupelnie do mnie nie przemawiał, taki trochę niedorobiony Dante

  I barda z Bard's Tale. Za całokształt


 3. . W Lol'u lubię właśnie ilość bohaterów. Nie mam swojej ulubionej, więc gram sobie w zależności od nastroju. Nowi Championi są fajni <3 i potrzebni. Zauważ, że praktycznie KAŻDY z nowych czempionów ma coś z life stealem/odnawianiem hp itd. Na forum LoL US był temat o tym. Potrzebni są oni do zrównoważenia siły. Taka Ashe może farmić z dystansu bez problemu nie tracąc hp, podczas gdy Garen aby zdobyć kasę musi ryzykować zostanie trafionym. Dlatego ma w pasywie regeneracie hp.

  Xin jest już znerfowany (malo kiedy go widze w grze, a mam 29 lvl)

  @Echelon

  Opłaca się, wtedy używasz głównie rzutu ostrzami i jax in the box. Na AP to te od CD reduction i AP dmg chyba o ile pamiętam. Odradzam grę shaco jeżeli planujesz w Ranked match grać. Prawie zawsze jest on blokowany.

  @latas

  jak dla mnie itemy do hp lepiej zadziałają. To tank-caster, ma obrażenia z HP.

  @Kris

  Community w grze jest bardzo dobre. Cena czempiona oznacza jak trudny jest w opanowaniu oraz unikalność umiejętności mówiac najprościej, dlatego taka Ashe kosztuje tylko 450, a Anivia (najtrudniejszy char w grze, polecam) kosztuje 6,3k. I nie wszyscy nowy kosztują 6,3k. Xin kosztuje 3150 np.

  Pozdro


 4. Dodatek do Gothica 3. O ile sama podstawka była jeszcze jako tako grywalna, o tyle Zmierzch Bogów... Nawet nie komentuje.

  Jest jeszcze Morrowind. Gra zapewne przez wielu uznawana za genialną itd., dla mnie po prostu nudną. Niby pełno statystyk, bogaty świat, multum gildii, ale brakowało mi akcji. W przeciwieństwie do np. Gothica, odkrywanie nowego terenu nie sprawiało mi przyjemności. W Gothicu były sekrety (poukrywane gdzieniegdzie sakiewki, bronie itd.), które motywowały do dalszego poszukiwania, wskakiwania na pozornie niedostępną skałę. Tego mi brakowało. Zbyt duża "epickość" gry odrzuciła mnie totalnie

×
×
 • Create New...