Jump to content

Zachajew

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Zachajew

 • Birthday 10/21/1988

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Wersja KAI leci na AXN Spin
 2. Na końcowej misji będziesz miał błąd na 100% każdy miał. Mod complete zawiera starą wersje atmosfear. Tu jest fix od autora http://www.4sync.com/archive/I-eOPjxL/all.html, dajesz do GSC World Publishing\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\gamedata\spawns. Drugim wyjściem jest zainstalowanie najnowszej wersji atmosfear po instalacji complete. Polecam też zainstalowanie Absolute Nature 3.01 do Zewu Prypeci
 3. Zacny numer się szykuje. W Overlord Raising Hell nie gralem jeszcze, bo tego DLC nie ma w Polsce. Mam po polsku Overlord 1 i 2 ale Raising Hell nie mam.
 4. Wyciągnąłem pliki z polskiej wersji Torchlight https://docs.google.com/open?id=0ByQWbD3gcbbObmU2b2diNk5tUms Wystarczy uruchomić i kliknąć wypakuj.Przedtem oczywiście usuwamy inne spolszczenia.
 5. Na torrentach są polskie wersje tych gier(te pudełkowe). Radzę ściągnąć wersje bez patchy (1-sze wydanie pudełkowe).
 6. Angielskie audio (z moda) usuwamy poprzez usunięcie wszystkiego z : gamedata\sounds\characters_voice\scenario oprócz tych 2 folderów : gamedata\sounds\characters_voice\scenario\bar\radio_music gamedata\sounds\characters_voice\scenario\megafon Główna strona http://www.moddb.com/mods/stalker-complete-2009 Główna strona moda http://artistpavel.blogspot.com/search/label/stalker Polecam SC Realistic Weapons add-on 0.8 - jest to dodatek do tego moda,dzięki niemu bronie wyglądają jak w rzeczywistości. Polecam tą wersje instalacyjną http://www.moddb.com/mods/stalker-complete...4-exe-installer Instalator robi wszystko za nas.Gra musi być na 1.0005 lub 1.0006 patchu. http://www.moddb.com/mods/stalker-complete...al-localization - na tej stronie jest patch lokalizacyjny, ale pamiętać trzeba że to jest patch w wersji beta (wciąż jest małych błędów) Jeśli chcemy by na początku nie było intra to dodajemy do skrótu -nointro np: "D:\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\XR_3DA.exe" -nointro Jeśli chcemy mieć widok 3 osobowy to otwieramy notatnikiem plik user.ltx znajdujący się w C:\Users\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC i wklejamy na koniec to : bind cam_1 kF1 bind cam_2 kF2 bind cam_3 kF3 bind cam_zoom_in kADD bind cam_zoom_out kSUBTRACT Żeby działało przełączanie na różne kamery F1, F2, F3 to dodajemy do skrótu -psp np skrót będzie wyglądać tak: "D:\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\XR_3DA.exe" -psp Żeby broń się nie chowała automatycznie przy wchodzeniu w bezpieczne miejsca np. do baru to wchodzimy do gł. katalogu gry, do moda : a dokładnie do gamedata\scripts (np. D:\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\scripts) i robimy kopie 2 plików bind_stalker.script_no_weapon_autohide i bind_stalker.script , następnie usuwamy plik bind_stalker.script a plik bind_stalker.script_no_weapon_autohide zmieniamy nazwę na bind_stalker.script i gotowe Więcej bajerów w pliku Stalker Complete 2009 v1.4.4 User Manual.pdf od 12 strony (C:\Users\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC\Stalker Complete 2009).
×
×
 • Create New...