Jump to content

kubusko121

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kubusko121

 • Rank
  Hobbit

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Moja pierwsza gra to był Stronghold. Pamiętam jak wiele miałem z nią zabawy (szczególnie w edytorze ). Kampanią nie zajmowałem się prawie w ogóle. Główna i naljepsza zabawa to edytor oraz pojedzyncze potyczki. Niestety, kiedy kupiłem nowy komputer gra już mi na nim nie działała . To była dla mnie ogromna strata, ponieważ miałem do tej gry ogroooomne sentymenty .
 2. A jeśli za bardzo zmniejsze obroty, to czy przepadkiem karta się nie spali?
 3. A do jakich obrotów zmniejszyć? (sorry za pytanie, ale jestem kompletnie zielony)
 4. Proszę, oto wykaz temperatury podczas gry w Wiedźmina 2 na najwyższych ustawieniach.
 5. Witam, Mam problem z moją kartą graficzną Geforce GTX 560. Mianowicie jest stanowczo za głośna. Kiedy gram w wymagające gry to można ją porównać do suszarki do włosów . Szukam pomocy, a na innych forach nie mogłem nic znaleźć. Z góry dzięki
 6. Ostatnio myślę nad kupnem komputera HP. Nie wiem w czym wybierać, a chcę kupić sprzęt, który starczy mi na 3-4 lata. Komputer musi mieć oczywiście mocną kartę graficzn, procesor, dużo pamięci i osiem RAMu. Najlepiej, żeby spokojnie udźwignął BF3 na Ultra w fullHD. Mój budżet to 4000. Mam nadzieję, że nie wykorzystam go całego. Możecie mi poradzić co byłoby najlepszym wyborem dla wymagającego gracza?
 7. Ja liczę na BF3. Patrząc na obie gry widać gdzie zrobiony został ogromny krok w przód. MW3 to znów pewnie będzie odgrzany kotlet. Ratuje go nowy tryb survival'owy. Pomimo tego wolę latać odrzutowcem w BF3, kiedy go kupię.
 8. Mi w Obliviona na PS3 gra się bardzo dobrze. Myślę, że w Skyrima nie będzie gorzej.
 9. Ja inFAMOUSA 2 już przeszedłem i kończę złym. Osobiście uważam, że jest rewelacyjny. Smuci mnie jednak koniec jak doszła jeszcze ta muzyka przy napisach, to prawie rozpłakałem się =(
×
×
 • Create New...