Jump to content

kr75q

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. O co chodzi z tymi restrykcjami na Koreę? ;o A co do prowokowania i kary za to, że się odpowie. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie znieść jakiegoś głąba i go po prostu zmutować tylko są takie typy ludzi co muszą odpowiedzieć tym samym bo inaczej go rozniesie od wewnątrz. (Ja akurat mogę mutować, nie mam z tym problemu) W tym przypadku jest trochę jak z bójką w szkole, w większości przypadków ktoś prowokuje drugą osobę i dochodzi do szarpaniny, zazwyczaj obie osoby są karane tak samo (przynajmniej ja mam takie doświadczenia, jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby dyrektor uznał mniejszą winę jednej ze stron, obie musiały przepraszać i obie dostawały nagany czy tam wpisy dziennika uwag). Jest to po prostu forma samoobrony i według mnie ta "pokrzywdzona" strona powinna dostać mniejszą karę albo dostać tylko ostrzeżenie. Wulgaryzmy - wszystko dla ludzi, ale trzeba znać umiar.
 2. Kiedyś było tak, że nawet jak dostawałeś troll reporty(zasłużone lub nie - pomińmy) to i tak jak dostałeś się do trybunału były spore szanse na to, że dostaniesz warna. Po prostu ludzie chcieli trochę tych IP dostać za nic nie robienie, wchodzili na trybunał i z buta lecieli ukarz ukarz ukarz i jakieś 85% spraw była rozwiązywana zgodnie z naszym głosem. Przyznam szczerze, że próbowałem bawić się w sprawiedliwego sędziego, pierwszych 10 spraw przeczytałem ale później pogadałem z kumplem i poleciałem systemem trolla by zobaczyć czy naprawdę trybunał jest nieskuteczny. Na 49 spraw w których głosowałem 41 było poprawnych czyt. mój wyrok był słuszny. Także trybunał jest jaki jest... Longest streak - 26 spraw, toxic days prevented - 107, players permabanned - 0. Jak ktoś chce to może teraz przeprowadzić taki eksperyment. Co do kar - większość moich spraw zakończyła się na ostrzeżeniach ale przewija się też parę tymczasowych banów(nie jest napisane na jak długo), głosowałem wieki temu jak nie było bana na czat, więc nie wiem czy teraz jest osobna kategoria na to. Najciekawsze jest to Pytanie brzmi czy ban czat jest "low-level" czy nie. Jak jest to biada temu kto dostaje systematycznie reporty. Co do systemu banów na rankedach. Z tego co widziałem na mistrzostwach doty to tam jest chyba 10 banów łącznie? Czy jak to działa? Wydaje mi się, że każdy gracz banuje jednego czempiona i później ma pick i tak leci na przemian. Może warto by iść w tym kierunku w lolu również?
 3. @enderczek tutaj masz info odnośnie banów na rankedy. Nie wiem czy to działa na chwilę obecną bo dawno nie grałem ranków. http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/miscellaneous/1LJP1ovA-ranked-restrictions
 4. Jak dla mnie film bardzo dobry. Jak już powiedział b3rt to zależy czego się oczekuje. Ja dostałem w 100% to czego chciałem czyli wybuchy, roboty i jeszcze więcej wybuchów. Do tej pory jestem oczarowany Optimusem na dinorobocie. Dodam też, że byłem na seansie 2d (nie przepadam za 3d). Chyba nie straciłem za wiele? Jedynym minusem był przeciągający się wstęp, którego esencja była w sumie pokazana w trailerze. W sumie jeżeli ktoś potrzebuje odmóżdzenia to warto się jak najbardziej wybrać, np. w środę jak są promocje z multi albo cc. Seans 2d nie wychodzi aż tak drogo. Jeżeli o mnie chodzi to nie są to pieniądze stracone.
 5. Pan Lodowego Ogrodu - tom 1 - nie spodziewałem się aż tak dobrej książki.
×
×
 • Create New...