Jump to content

MeatOrb

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MeatOrb

 • Birthday 03/10/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze odnośnie tego AiO: czy zasilacz 750W wystarczy do zestawu, gdzie przewidziane jest chłodzenie wodne np. ten Arctic Liquid Freezer II 240 LUB 280, oraz RTX 380? Wiem, że sama karty wymaga mocniejszego zasilacza, ale czy AiO nie wymusi czegoś o jeszcze większej mocy? (na stronie producenta pisze, że pobiera do 3 W max, tylko nie wiem, jakby się to miało w połączeniu z kartą i prockiem w tym trybie Turbo).
 2. Nikt w moim imieniu nic nie robił (i vice versa), szczerze mówiąc, jak zobaczyłem ten poprzedni topic, to chciałem tam zapostować, ale nic tam nie było o chłodzeniu cieczą, a mnie na tym akurat zależy. Co do nowych procków i DDR5 - nie chcę się w to bawić, bo skończę tak samo, jak w 2020, czekając na RTX-y - nie będzie towaru i cena skoczy w kosmos na pierwsze kilkanaście miesięcy, nie ma to dla mnie sensu, męczy mnie to ciągłe czekanie, szczerze powiedziawszy. Zresztą, wszystkie DDR-y mają rzekomo zdrożeć prawie dwukrotnie. Jeszcze odnośnie chłodzenia: wiem, że na papierze wszystko
 3. Siemka Z racji, że wraca pewna normalność w dostępności sprzętu i jego cenie, zastanawiam się poważnie nad nowym komputerem (stary niestety, nie nadaje sie już na upgrade, będzie służył jako backup). Udało mi się przez ten czas sporo zaoszczędzić, więc nowy komp ma być nowoczesnym centrum rozgrywki, coś, co wytrzyma RTX w 60 klatkach, w 4K, jeżeli będzie to możliwe, może nawet VR (chociaż z tym mi się nie spieszy) Budżet na komputer: 10 do 12 tysięcy Części do kupienia: wszystko (obudowa + wszystkie podzespoły, bez peryferii ALE z propozycjami dla monitora pod ten sprzęt)
×
×
 • Create New...