Jump to content

nintyfan

Forumowicze
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Jako, że dotrzymuję obietnic, to: https://rcgstore.pl Obecnie jest to tylko prototyp - przeprowadzam analizę czy jest sens dalszego inwestowania czasu i pieniędzy. Nie wszystko działa, jakbym chciał, ale można już grać w trzy niedokończone tytuły - nie wpłacając mi ani złotówki. Liczę na pozytywną krytykę.
  2. Zauważ, że i tak nie ma sensu płacić np. 40 PLN za grę, by sprawdzić czy działa na nowym sprzęcie i czy będzie nadal grywalna. Taką cenę często oferuje GOG (sklep ze starszymi tytułami). Pomnóż to przez trzy i masz nie zbyt stary tytuł, a przez cztery i możesz nawet nabyć nową grę. Zamieściłem tę uwagę, gdyż nie chcę, by użytkownik miał uruchomioną dodatkową aplikację. Człowiek nieobeznany wtedy skupi się na grze, a w tle będą lecieć obliczenia, dostosowana do FPS gry. Napisałem, że gra musi wciągać, bo wtedy będę mieć, jak również twórcy, płacone za czas gry każdego klienta mojej platformy. W takim przypadku, jeżeli ktoś grał godzinę w GTA3, czy coś podobnego, to wtedy ja dostaję swoją wypłatę za tą godzinę gry, a twórcy również dostają swoją dolę za tą godzinę gry. Im bardziej gra wciąga, tym więcej obliczeń się wykona i tym więcej zarobię ja i twórcy.
  3. Parę miesięcy temu wpadłem na pomysł, jak zarabiać na starych tytułach, by gry były dostępne za darmo, a gracz nic nie płacił. Nie jest to model Free to Play, który ma swoje plusy, lecz też minusy. Otóż wszystko się ociera o gry stare lub po prostu mało wymagające. W obu przypadkach muszą być to tytuły pełnoekranowe, które potrafią wciągnąć gracza. Otóż nowszy sprzęt, podczas gry w starą lub mało wymagającą grę leży odłogiem. Mój pomysł jest taki, by to co zostaje, przeznaczyć na obliczenia naukowe. Producenci gier otrzymywaliby honorarium za gra-czas (taka jednostka) każdego klienta mojej usługi, a gracz niewiele traciłby (może trochę doliczaliby mu do rachunku za prąd). Gry byłyby za darmo. Niektórzy mogliby się skusić na taki darmowy F2P, czyli tworzymy grę dopóki ktoś w nią gra, dodając co jakiś czas bonusy. Teraz zbieram na realizację mojego pomysłu. https://pomagam.pl/granie-w-franie
×
×
  • Create New...