Jump to content

ckm100

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ckm100 last won the day on May 11 2019

ckm100 had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralna

About ckm100

 • Rank
  Hobbit

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

994 profile views
 1. Wiadomo coś, czy w jakimś innym kraju zaszedł podobny incydent? Jeżeli tak to może jest to badanie rynku oraz sprawdzenie, czy sprzedaż będzie taka sama pomimo braku ojczystej wersji językowej. Wszak z każdym kolejnym rokiem znajomość języka angielskiego, lub też innych języków np. niemiecki, rosyjski, wciąż rośnie. Możliwe, że jest to kolejny sposób wielkich korporacji na to by zaoszczędzić trochę pieniędzy i by w następnych latach ponownie powtórzyć i jeszcze bardziej ograniczyć wybór wersji językowych w innych krajach aż w końcu zostanie jedna lub dwie co rzecz jasna wiązałoby się z większy
 2. Wyobraź sobie, że mając tych lat kilka grało mi się w to całkiem dobrze, choć to były dawne czasy. Bardzo dawne...
 3. Wow, szanuję. Z trudem to przeczytałem, ale jest ok. Co do braku samochodów to w jedynce były, więc to bezdyskusyjnie downgrade. (Były, ale nie można było nimi prowadzić).
 4. The Last of Us 2 i... Em... No... Edit. No tak, zapomniałbym. Zaznaczam jako spojler, bo może istnieje jeszcze na tym świecie choć jedna taka osoba, która tego nie wie.
 5. Syndicate dawał radę, choć osobiście wolałem Unity i Paryż, którego rewolucyjny klimat mi niezmiernie imponował. Pod względem fabuły nie był jakoś zachwycający, lecz misje poboczne są w mojej opinii najlepsze w serii, przewyższające te jakie były zaprezentowane w nowszych asasynach (ponoć inspirowanych wiedźminem). Najbardziej pamiętne to te z morderstwami, oraz fabularyzowane np. misje z bafometem.
 6. ckm100

  Dziecinada

  W BioShock 2 też były siostrzyczki , w Infinite zaś dzieci były zwykłymi NPC (nie licząc dodatków "Burial at Sea" , w których ponownie pojawiała się siostrzyczka będąca istotna dla fabuły).
 7. Warto wspomnieć też o Annie ( Metro Last Light ) córce Pułkownika Młynarza , przywódcy Sparty - Snajperka , jedna z lepszych ( o ile nie najlepsza ) ze Spartan . Twarda i niezależna kobieta , która na początku traktuje głównego bohatera Artyoma jak świeżaka , który niewiele potrafi i jest bardziej mięsem armatnim niż żołnierzem , lecz wraz z postępem fabuły coraz bardziej się w nim zakochuje i uznaje go za lepszego od siebie .
×
×
 • Create New...