Jump to content

Szadek

Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Serdecznie wam dziękuję za wsparcie. Sugerując się waszymi radami i wiedzą z innych źródeł, złożyłem zamówienie na poniższy zestaw: Kategoria Komponent Dysk SSD Crucial 500GB 2,5" SATA SSD MX500 Karta graficzna NVIDIA Gigabyte GeForce RTX 2060 GAMING OC 6GB GDDR6 Obudowa do komputera SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black Pamięć RAM DDR4 HyperX 16GB 3200MHz Predator Black CL16 (2x8GB) Płyta główna Socket AM4 MSI B450 GAMING PLUS Procesor AMD Ryzen AMD Ryzen 5 2600 Zasilacz do komputera SilentiumPC 550W Supremo L2 Gold Serdecznie was pozdrawiam, Szadek :)
  2. Bardzo dziękuje za aktywne wsparcie Czy możecie podpowiedzieć laikowi czym powyżej podane karty graficzne się różnią - w czym która jest lepsza? Co jest nie tak z WF?
  3. Hej wam Dotarłem do punktu w moim życiu w którym nie mogę dłużej znieść powolnej pracy mojego ponad 8 letniego komputera. Utworzyłem poniższą konfigurację na morele: https://www.morele.net/configurator/redirect/461363 Niestety moja wiedza na temat dzisiejszych standardów sprzętu jest znikoma, jeśli nie żadna. Kierowałem się głownie popularnością i ceną produktów. Czy ktoś z was jest w stanie doradzić mi, co warto byłoby poprawić w tej konfiguracji? Chciałbym aby cena nie przekraczała znacznie 4000zł. Z góry dziękuje za pomoc. Serdecznie pozdrawiam, Piotr
×
×
  • Create New...