Skocz do zawartości

Kris666

Forumowicze
  • Zawartość

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kris666

  1. AMD Sempron 2600+ BOX (Socket 754, 64-bit) 293.00 Gigabyte GA-K8NS nVidia nForce3-250 + SATA 260.00 RAM GeIL 512MB PC-400 CL2.5 213.00 Radeon 9550 Asus A9550GE 128MB DVI + TV (128-bit) 285.00 Samsung SpinPoint 80 GB (8MB cache, ATA/133) 254.00 Chieftec 350W 179.00 [korekta chieftec nie kosztuje az tyle ;P] Razem brutto: 1484.00 (ceny z benchmark.pl wiec znajdziesz za 1300 zł spokojnie)
  2. Przejściówek ni ma 6800 GT to bardzo nowoczesna karta, i na agp i na pci nie ma konkurencji (w swojej cenowej kategorii).
  3. Kris666

    RAM

    Będą działały ,ale nie w trybie dual channel.
  4. Kris666

    RAM

    to zalezy od Mobo ... Jezeli twoja Pł. Gł. obsługuje ddr400 to nie bedzie problemu. Podaj dokladny konfing kompa.
  5. Kris666

    RAM

    GeIL'y są dobre... Kumplowi poszly na cl2 przy 400 MHz (a krecily sie do bodajrze 500, lecz przy cl2.5) TwinMos'y (mam je) niczego sobie - wiecej niz 490 MHz z nich wyciagniesz Patriot - nie wiem (nie stykałem sie z nimi) lecz...: _____________________________________________ Wd mnie TwinMos albo GeIL http://forum.oc-serwis.pl/Baza-Pamici-Ram-t6862.html - looknij sobie
  6. Wiem wiem da sie wykręcic... ale jestem na 100% pewien ze sie owiele bardziej grzeje... niz przy aktywnym... Jezeli komuś zalezy by PC chodzil cicho to wtedy - pasywne chłodzenie. A jezeli komuś to nie przeszkadza to chyba wydajniejsze bedzie aktywne co nie?
  7. Kris666

    RAM

    Mam 3 pytania: 1) co sie bardziej opłaca: ustawić ram na 166 MHz i 2-4-4-7, czy na 200 MHz i 2.5-4-4-8? 2) moje ramki chodza na 216 MHz (2.5-3-3-8 ) i w MemTest mam 2 błędy (testowałem je tylko do 20% testu). Co zrobic aby wyeliminowac te błędy? 3) Czy moje ramy da sie ustawic na tryb dual channel? Jeżeli tak to jak to zrobić [Konfig kompa: Ram-TwinMos 2x512 Mobo- Asus A8N-E Proc- Athlon Venice 1,8 GHz @ 1,95 GHz (fbs 216 x 9) ]
  8. Nie widzialem jeszcze zeby Intel zrobil dwurdzeniowe procesory... (jak jestem w bledzie to poprawdzie mnie) Taaaa zachciało sie SLI ale nie wiem jak ten komp chodzi bez plyty gł 4 gb to tylko 4x1 gb czyi zero mozliwosci o/c (narazie nie ma pamieci 1gb dobrych do o/c) 800 GB takiego dysku to jeszcze nie widzialem ale jak znam zycie to sie sypie i warczy jak stary odkurzacz (no chyba ze to jest jakis 2x400...) _____________________________________ I po co tyle krzyku?
  9. Trza było kupować tanioche? Teraz ten stary (tzn miesięczny, o ile sie nie spalił ani nic), sprzedaj na allegro... z zaznaczaniem ze jest zasilacz raczej do starszych PC'tów
  10. Ale GT6600 ma wieksze taktowania 500/1000 (wersja od Gigabyte ma tez potencjal o/c) i wo dodatku jest tańszy ... Ja bym brał 6600 GT
  11. Hmm.. w zasadzie to trudno się przyczepić do czegokolwiek. :lol: :lol: 1) Ram Kingston... grr... Hynix Twinmos lub Geil 2) Pł gł nie znam - nie komentuje 3) GF 6600 tylko z aktywnym chłodzeniem bo inaczej żegnaj oc
  12. Kris666

    Płyty główne

    Wd mnie kupić: GF FX5500 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68777409 lub Radek9500 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69176217 Jak uda ci sie tanio wylicytować to myśle ze bedziesz zadowolony a jak taniej to kup jakiegos GF 3
  13. Kris666

    Procesory

    Ustawilem na 2,7 -> bluescreen na windzie, restart... 2,6 -> wchodzi (winda) ale błędów w pizdu... Dziwne te ramy... <lol>
  14. Kris666

    Płyty główne

    Gigabyte K8NS - w tym przediale cenowym a jak nie lubisz gigabyte to moze byc Abit NF8, Asus K8N nVidia nForce 250 lub droższa wersja (oczywiście lepsza...) Asus K8NE Deluxe nVidia nForce 250
  15. Kris666

    Płyty główne

    edit: nie zdarzylem przed twoim editem :lol: jak pod PCI-E Gigabyte K8NE http://sklep.benchmark.pl/pelny_17989.html - lub Asus K8N4-E Deluxe http://sklep.benchmark.pl/pelny_18029.html (troche drozsza)
  16. Kris666

    Procesory

    Ja w biosie mam od 2,6V do 3,0V to ile ustawic?
  17. Kris666

    Procesory

    Tzn o ile podniesc? 0.1V czy 0.5V?
  18. Kris666

    Procesory

    ok ok juz wiem co zrobic Ale teraz mam 2 problem mianowicie: Gdy puszczam moje ramy na 2(cl) - 3 - 3 - 8 to wtedy wyskakuje mi pelno bledów w memTest, czy jest mozliwosc (zmiana napiecia albo cos) zeby te pamieci dzialaly na cl2? (przy taktowaniu 200MHz bo na 166MHz chodzi spoko na 2cl)
  19. Kris666

    Procesory

    ja mam kilka pytan odnosnie podkrecania procka: [konfiguracja: amd athlon 64 venice 1.800 mhz, 200x9 1,4V asus a8n-e 2x512 ddr twinmos pc3200 (200mhz 2.5-4-4-8 ) gf 6600 gt 500/1000 (oryginalne)] 1) Jak zmienilem fsb na 211 to wtedy VCore mi poszlo na 1,5 czy ustawic sobie w biosie na 1,4 czy zostawic auto? (ale przy auto zmienia mi sie na 1,5...) 2) Jakie sa obiawy kiedy ustawiane sa zle (za ostre?) timingi pamieci? 3) Czy mozna jakos ustawic aby ramy nie byly synchronizowane z CPU? (tzn zeby jak zwiekszam fsb to zeby nie zwiekszalo sie DRAM frequency)? 4) Zostawic wlaczone (w biosie) amd cool'n'quiet? 5) Mam chieftec 350W, czy jak w CPU-Z napiecie wacha sie miedzy 1,392 - 1,402 to chyba nie bedzie problemów z tego powodu?
  20. FORUMOWO I PERSONALNIE Imię: Kris Wiek: 14 Skąd sie wzięła moja ksywka: bo mam grafa na scianie "DIE!" Skąd się wziął mój avatar: z thps3 (ale juz go nie ma ;/) Rodzeństwo: siostra Motto: jak sie nie wy####rąbiesz to sie nie nauczysz Ulubiony cytat: ulubiony jest mało cenzuralny więc moze byc: "co to jest Zbuczyn??" Za 10 lat: mam nadzieje ze znajde prace... O innych forumowiczach: jest was za duzo ;p Ulubiony moderator: nie mam Najbardziej znienawidzony moderator: jw KOMPUTEROWO: Sprzęt: taa... 384 ramu jedno co nie najgorsze w tym kompie Teraz gram w: THPS 3 Ulubiony gatunek gier: RPG i zręcznościowe Ulubiona gra: THPS 3 Największy zawód: THUG 2 (dresiarstwo jak w poldek racer) Najbardziej oczekiwana gra: thug 3 ROZRYWKOWO: Jeśli nie komp to co? Czyli hobby: DESKA! Teraz czytam: CDA ;p Ulubiona książka: hmm... kurs pisania w delphi Teraz słucham: Hero of the year - muza z nfs u Najlepszy zespół muzyczny: linking park Ulubiony film: tony hawk gigantic skatepark tour 2001 Najlepszy aktor/aktorka: cezary cezary Sport: lubie ogądać piłke plażowa kobiet (nie pytajdzie dlaczego ) a jak ja mam uprawiać to piłka nożna Na bezludną wyspę zabrałbym: dekse i ... dziewczyne :] Wymarzone wakacje: bezludna wyspa SZKOLNIE ( tfuu... ) Ulubiony przedmiot szkolny: ... matematyka Parę słów o szkole: derektor jest hip-hopowcem xD EMOCJONALNIE: Wzór do naśladowania: siostra, umie wyjść z każdej sytuacji Przyjaciel to: ktoś kto pomoze w kazdej sytuacji Najszczęśliwsze dni: święta!! Najbardziej cenię w ludziach: szczerość Najbardziej mi mierzi w ludziach: jak ktoś o 24 dzwoni i sie pyta która godzina xD Co cenię w sobie: zdolność do wyciągania wniosków ? Co chcę zmienić: ludzie mówią ze nie umiem sie dzielic... Przedmioty, z którymi jest się emocjonalnie związanym: moja deska RÓŻNIE ( a nawet bardzo... ) Gdybym był władcą galaktyki: sprzedałbym ją ruskom Ulubione trunki: narazie tylko sprite Stosunek do rządu: słowo które zawsze staje mi w gardele - rząd (a najlepiej jak jescze przy nim stoi polski) Powód i dzień swojej śmierci: dzień 30.02 ( xD ) . chciałem spróbować czy umiem tak na desce jak rodney mullen... xD Czego bym w życiu nie zrobił: polizał łokcia Zawsze marzyłem o: tym aby poznac rodney'a Rozczarowałem się: patrząc jak dalej pada śnieg ... Rozśmieszyło mnie: jak qmpel mniał fajną mine po zobaczeniu derektora Czego Jaś się nie nauczył: tego ździś nie będzie umiał Co to jest lotopałanka: skąd ja biedny robaczek mam wiedziec??
  21. LOL... ja mam geniusa NetScroll+ (myszke za uwaga!!! 19zł) i jade na niej juz 3 rok (a gram naprawde SPORO). jest bardzxo wygodna (jak na moj gust). dopiero niedawno zmienilem na NetScroll+ Eye -40zł (taka sama tyle ze optyczna) i dalej tak samo sie trzyma- rewelacja. Eee tam nie żebym się chwalił ale ja do dziś ma starą myszkę bodajrze z Samsunga (nie jestem pewien bo już sie napis wytarł). A gram nie na niej już od kupienia kompa czyli 1999r. a to sporo czasu jak na myszkę (przynajmniej ja tak sądze). Awięc Samsung jest the best!
  22. Kris666

    Fajne strony

    www.oc-serwis.pl dobra stronka dla ludzi zafascynowanych overclockingiem.
×
×
  • Utwórz nowe...