Jump to content

TytanowyK

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TytanowyK

  Battlefield 5

  Co otrzymujemy do multi, po przejściu singla? Trzeba te wszystkie dokumenty zbierać zeby to cos dostac czy tylko przejść?
 2. Jedynka to kontynuacja. Głównego bohatera jedynki Johna Marstona, poznajemy w rdr2(jest w naszym gangu). Możesz śmiało brać rdr2.
 3. Fabuła podstawki i dodatku serce z kamienia. Podstawka a zwłaszcza końcówka była nudna i bez polotu. Dodatek to dno mułu i syfu. Krew i wino zdecydowanie na plus. Przyjemna bajkowa opowieść. Również poziom trudności to jakaś kpina, im dłużej grasz tym łatwiej. Nawet ze skalowaniem poziomu. (Jest to tylko moje zdanie) Ogólnie gra jest dobra, lecz nie tak dobra jak to ludzie opowiadają.
 4. Ostatnio ukończyłem wiedzmina 3 goty i się trochę zawiodłem. Teraz standardowo, rdr2 na ps4. Jako, że nie grałem w gta5 to ta gra robi na mnie ultra wrażenia i ogólnie byłoby 12/10 gdyby nie wolne ruchy kamery i strzelania z trzeciej osoby. Wiem, że to pad ale są gry z dużo przyjemniejszym celowaniem.( Gram na swobodnym bez auto namierzania)
 5. Dzięki za odpowiedź. Mam pytanie odnośnie dodatków serce z kamienia i krew i wino. Nie będę zaśmiecał kolejnym tematem. Mam dwa zadania główne i poboczne z dodatków na 32 i 34 lvl. Jestem pod koniec fabuły podstawki i mam 32 lvl. Musze teraz przechodzić dodatki? Czy po przejściu gry mogę kontynuować? Włączyłem grę ze wszystkim co oferowała goty na ps4.
 6. Geam w w3 pierwszy raz. Miałem zadanie na skompletowanie talii kart. Zrobiłem misję z triss i czarodziejami i mi anulowalo to zadanie. Nie mogłem wygrać z gościem w ogrodzie, podczas przyjęcia więc to olałem. Główna kwestia pytania to: Czy jak będę przechodził gre jeszcze raz w new game+ to zachowa moje wszystkie karty i będę mógł to zadanie zrobić?
 7. Poszukuję gry takiej jak Batman Arkham Knight na PS4. Return to Arkham ograne. Wiem, za miesiąc dostane spidera, ale teraz nie mam w co grać. Już tłumaczę o co mi chodzi. W AK mamy dużo broni/gadżetów/ataków/kombinacji/pułapek do ulepszania. Mamy pojazd, który także ulepszamy a na dodatek możemy szybować żeby jeszcze szybciej się przemieszczać i do tego otwarty świat. Dodatkowo mamy dużo ciekawych znajdziek, misji dodatkowych, zagadek. No gra prawie idealna ale już ją ukończyłem. Szukam czegoś co chociaż odrobinę będzie podobne do tego.
×
×
 • Create New...