Jump to content

ravravoski10

Forumowicze
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Reputation

0 Neutralna
  1. GTX 750 jest w wariancie 1 GB. Patrzyłem na te procki i I5 3470 to w sumie 200-250 zł. To dobra cena? Jeśli opłaca się bardziej coś innego to możemy pomyśleć o czymś droższym jeśli jest opcja na wyrwanie tego na fakturę. Jaka według Was byłaby najbardziej opłacalna opcja?
  2. Do jakiej kwoty szukać/licytowac te procesory żeby nadal zmieścić się w fajnej cenie? Macie namiar na jakieś outlety czy sprawdzonych sprzedawców? Prosiłbym o jakiś link do płyty i ramu bo nie bardzo wiem jakie powinny mieć specyfikację żeby pasowały
  3. Chciałbym w jakimś stopniu odświeżyć działanie dosyć starego już kompa. W związku z tym zwracam się do Was z pytaniem o opłacalność dokupienia RAMu. Obecnie posiadam DDR3 4gb 1333MHZ. Czy jeśli dokupie kolejne 4 gb działanie komputera poprawi się? Jest szansa zagrania w jakichkolwiek warunkach w takie tytuły jak PUBG? Myślę równiez o zakupieniu dysku SSD pod sam system dla poprawy działania PC. Prosiłbym o odpowiedź na powyższe pytania i w razie sensowności takiego rozwiązania podrzucenie przykładów kości RAM, które będą pasować do reszty zestawu oraz opłacalnego dysku SSD - wystarczy 120/128 gb. Poniżej specyfikacja kompa. Zasilacz to Silentium PC Vero2 500 W. Dziękuję z góry za pomoc.
×
×
  • Create New...