Jump to content

Colson

Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Witam wszystkich. Postanowiłem, że chcę sprzedać swojego Xbox One S wraz kontem, na którym są gry cyfrowe, ale nie za bardzo wiem jak wygląda przygotowanie tego konta pod sprzedaż. Czytałem trochę o tym ale ludzie pisali o przerzucaniu licencji gier na inne konto a wydaje mi się, że ta opcja nie jest już dostępna a sam nie mogłem jej znaleźć. W historii zakupów na tym koncie widnieją moje dane także wolałbym jakoś 'przekazać' te gry na inne konto ale nie wiem czy jest taka możliwość czy zostaje mi tylko zmiana danych konta, emaila i hasła i oddanie go przyszłemu właścicielowi. Z góry dziękuję za pomoc.
  2. Próbowałem i niestety nic nie pomogło. Jest jeszcze jakiś sposób? Edit. Zainstalowałem od nowa i zadziałało. Nie wiem czy to dzięki temu, że zaktualizowałem windowsa czy dzięki temu, że zainstalowałem tym razem nie w program files tylko bezpośrednio na dysku. Mimo wszystko dzięki za pomoc.
  3. Cześć wszystkim. Mam problem z Gothiciem II Nk (albo też złota edycja). Instaluje go ze starej płyty kupionej dawno temu. Instalacja przebiega normalnie ale problem pojawia się gdy chce włączyć grę - nic się wtedy nie dzieje. W procesach Gothic widnieje tylko na kilkanaście sekund a potem znika. Próbowałem już instalować różne fixy, systempacki, playerkity, odpalanie przez administratora i ze zgodnością z xp, aktualizowałem sterowniki, usuwałem procesy, które nie są potrzebne a mogłyby zakłócać włączanie gry (chyba że ewentualnie nie wyłączyłem odpowiedniego ale jestem prawie pewny, że wyłączyłem już wszystkie niepotrzebne). Próbowałem także instalować Gothica II NK ze steama ale także żadnych efektów. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
×
×
  • Create New...