Jump to content

Takise

Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Takise

 • Birthday 03/05/1973

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

11,342 profile views
 1. Poznałem Dana Simmonsa z książek dość specyficznego sf. Mam na myśli Hyperiona i Endymiona. I troszkę o nim zapomniałem. Aż tu nagle trafiłem na TERROR. Temat z zupełnie innej beczki. Wydana przez Vesper "cegła" to napisany z dokumentalną pieczołowitością opis wyprawy HMS Erebus i HMS Terror z 1845r w poszukiwaniu przejścia północno zachodniego. Fajne jest że autor korzystając z dostępnych materiałów wplótł wątki fabularne. Nie jest to dzięki temu "suchy" dokument ale powieść niemal a właściwie przygodowa. Wielki szacun dla wydawcy za posłowie dr.hab. Grzegorza Rachlewicza z UAM i ilustracje i mapy, naprawdę super wydanie. Ps. Ridley Scott podobno nakręcił serial, nie widziałem.
 2. Takise

  Cycki

  Serio? O.K. A mają 18?
 3. Nie do końca odpowiem na pytanie "co teraz czytam". Kluczowym słowem jest TERAZ. W 2015 roku Marcin Podlewski wydał pierwszy tom z serii Głębia. Mamy rok 2018 i pan Marcin wydaje czwarty tom i ostatni. Trzy lata rok do roku, tom do tomu. W tym czasie przeczytałem ponad 300 książek, ale czekałem na ten czwarty, ostatni tom. Czy zatem mogę odpowiedzieć na pytanie "co teraz czytam ?". Oczywiście kurde że tak. Jest masa zajefajnych polskich autorów. Robert Szmidt, Paweł Majka, Michał Cholewa, Michał Gołkowski. Saulski , Dębski, Domagalski. Dziękuję Panu Podlewskiemu za wspaniałą przygodę.
 4. Takise

  Okładki książek

  Ciekawa sprawa jeśli chodzi o okładki i grafiki książek różnych wydawców. Dla "Fabryki Słów" i dla Mag-a robi firma Dark Crayon. Mają fajne grafiki dla Coreya i Morgana okładki, dla Korniewa też nie wyglądają żle . Ale Frontlines Marko Kloos-a, żenada.
 5. No i Fajnie. I co z tego.A niech sobie będzie Elf. Kogo to obchodzi.
 6. Taki pokemon. 1494 postów SilentBob. Elf 695. grz9318. Niesamowite że ekipa z takim doświadczeniem na forum marnuje czas na taki nieistotny wątek.
 7. Fajne że pobudziłem swoim prostym pytaniem taką falę trollingu. Trochę tylko przykro że nikt nie pofatygował się żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Wobec braku konstruktywnych odpowiedzi proszę moderatora o zamknięcie wątku.
 8. Dałem się "chycić" . Mea culpa. Dzięki. Ale mi głupio
 9. tak czy siak, namiaru na spolszczenie gry nie masz, to poco mi zajmujesz czas
 10. Dzięki SilenBob mogłeś zignorować mojego posta albo odpowiedzieć konstruktywnie. Wybrałeś trzecią bramkę, nabicie postów, zero porad, i nic z tego nie wynknelo. Tylko niesmak.
 11. Dzięki za wytknięcie błędu w nazwie sklepu, to istotne. A o Google, no masz nie pomyślałem. Tak czy siak dobrze wiedzieć że weterani zawsze skorzy do pomocy.
 12. Kozacka gierka zakupiona w empicu ale nie po naszemu. Szukałem tu i tam i wiem że istnieje ale z pobraniem już gorzej. Gdyby ktoś miał namiar i wsparł w mojej osobie amatora to i wdzięczność.
×
×
 • Create New...