Jump to content

Zetse

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Zetse

  Gwiezdne Wojny

  Dokładnie tak, ja też uważam, że Han Solo to porażka. Mam nadzieję, że model Sokoła będzie lepszy, bo czekam na przesyłkę No cóż, poczekamy sobie pewnie z kilka lat na tę nową trylogię Johnsona
 2. Zetse

  Gwiezdne Wojny

  Ktoś tam wyżej pytał o figurki, modele, gadżety. De Agostini robi teraz dużo pod Star Wars. Są komiksy, teraz wypuścili kolekcję Sokół Millennium Ps. Ktoś był na Han Solo?
 3. Hahaha ^ Zakochałeś się w starszej od siebie? Pewnie dużo zależy od tego ile ma lat, jaka jest między Wami różnica itd.
 4. Krasnolud? A lubisz Gwiezdne Wojny? Jeśli tak- to polecam Ci komiksy z De Agostini, właśnie wyszedł 3 tom. Mówiłeś, że szukasz czegoś dla starszych odbiorców,ten komiks pisany jest w ,,starym" stylu i taki styl mnie osobiście bardzo się podoba.
 5. Cześć, Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to od stycznia w kioskach dostępny będzie pierwszy numer nowego komiksu Star Wars. https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/starwars/ Można też zamówić prenumeratę wcześniej.
 6. Zetse

  Sens życia

  Sens życia? Dla każdego będzie on inny... Dla jednego będą to pieniądze, dla innego miłość, dla innego błahostki, w których potrafi znaleźć właśnie ten sens i radość. Wg mnie sens życia to po prostu przeżywanie tego życia jak najlepiej się potrafi. W podstawówce sensem życia było granie z kolegami i wyjście na dwór, w liceum sensem mojego życia była obrona, znalezienie dziewczyny, a teraz? Dziś bardziej skupiam się na zdrowiu, założeniu rodziny. Życie jest niestety bardzo krótkie i cały czas uczę się cieszyć się z małych rzeczy, być tu i teraz i właśnie z tego czerpać radość.
×
×
 • Create New...