Jump to content

Freeone

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W numerze 301 "zgubiłem" kod do Shadows: Heretic Kingdoms - klikłem kółkiem myszy na kod i nie wyświetlił mi się w nowej karcie, wyłączyłem ją wiec i kliknąłem na nazw gry na stronie kody.cdaction.pl a tam wykorzystałeś już kod i [beeep]. Gdzie mogę się zgłosić z prośbą o nowy kod? A przepraszam, odświeżyłem stronę i pojawił się kod. Dupcot ze mnie XD.
 2. Mistrzu @Ork - mi osobiście nie bardzo przeszkadza, chcę po prostu zredukować comiesięczne komentarze "Fanów" pod postami dotyczącymi nowych wydań CDA poprzez przekierowanie ich niezadowolenia z komentarzy pod postami wstawianymi przez szacowną redakcje na skrzynkę pocztową Bauera. Czytam co miesiąc te żale i jest mi po prostu szkoda Smugglera i spółki że muszą co miesiąc (a nawet i częściej, w przeciekach też jest masa [beeep]-burz) to znosić. Osobiście jakość druku dla mnie jest super, zapach tuszu jest naprawde przyjemny, papier jednak mógłby być ciut grubszy ale rozumiem że przez to pismo mogłoby być troche droższe ( co również mi nie przeszkadza, Pamiętam jak CDA kosztowało 20ziko a wówczas wypłaty były dużo niższe i ludzie i tak je kupowali). Pomożesz?
 3. Odnośnie wielu krytycznych komentarzy pod postem dotyczącym zawartości numeru 11/2019 odnośnie jakości papieru - proponuje każdemu niezadowolonemu z jakości papieru napisać prośbę o podniesienie gramatury papieru na email kontakt@bauer.pl miast gnębić naszych biednych adminów na forum. Sam właśnie napisałem prośbę o rozpatrzenie prośby w kontekście następnych wydań. Pozdro
 4. Korzystając z okazji że jak widzę pod tym postem nie ma kolejki a nie znalazłem posta pod którym mógłbym zadać te pytanie - pytam: W którym numerze archiwalnym można znaleźć recenzje gry Świątynia Pierwotnego Zła? Nie chodzi mi o recenzje polonizacji a samej gry. Nikaj ni mogie znaleźć a jeśli jej nie było może w następnym numerze udało by się takową retro recenzję zamieśćić, hmm? Byłbym przeszczęśliwy:) A co do pełniaków to marzy mi się Darknest Dungeon, Crusader kings 2, dom w górach i wypłata 5... aaa jak mażyć to marzyć - 10 tysięcy zł miesięcznie:P
 5. Conquest of the Skies: Stratosphere pc ?? . . . Witam, mam pewną trudną zagadkę, w dzieciństwie miałem do pierwszego komputera Optimus dołączone demo CD na którym było m.in. Expendable, jakaś symulacja wędkarstwa i bodajże MechWarrior 3? Gra której szukam była zręcznościowa typu mario64 w której sterowało się takim chudym kolorowym klownem/jokerem, poziom w demówce rozgrywał się na plaży, kraby wszędzie pełzały, na plaży były porozstawiane platformy drewniane po których się skakało a w wodzie w dali była jakaś baza albo statek, nie pamiętam dokładnie. Gra prawdopodobnie nigdy nie wyszła do sprzedaży ale strasznie mi zależy znaleźć ją ponownie. Pomożecie?:)
 6. Utknąłem z grami w roku 2007 i nie mogę się przemóc do nowszych pozycji więc z radością powitałem magazyn RETRO. Pierwszy numer łyknąłem bez popity i nie mogłem się doczekać drugiego numeru, a tam fps-y za którymi nie przepadam (mimo to przeczytałem całość, od deski do deski) stąd też moja prośba/ sugestia/ pomyśluna by może w większym stopniu rozcięczać następne wydania większą ilością gier różnych gatunków. Pierwszymi Replayami numeru jakie przeczytałem były dla mnie ostatnie teksty o mgs-ie, monkey island, shogunie, rollercoaster tycoon, mdk, tyrian, lost patrol, nfs, castle alone i total eclipse (oczywiście że przepisałem tytuły z magazynu, po kolei przerzucając kartki) a dopiero wtedy mniej chętnie przystąpiłem do reszty magazynu. Pomysłowi, by cały numer trzymał się jednego gatunku, przyklaskuje, lecz dla mnie było tam po prostu zbyt mało interesującej mnie treści.
×
×
 • Create New...