Jump to content

Zasmiecony

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jako że niestety ceny Smartów wzrosły, mój budżet nie jest aż tak obszerny mogę prosić o jakieś inne propozycje w okolicach 3 tysięcy? Zastanawiam się nad opcjami podanymi przez SteamPunker'a,ale jestem otwarty na nowe propozycje. Jest tutaj ktoś kto korzysta z tych laptopów żeby mógł się podzielić wrażeniami z użytkowania?
 2. Niestety okazało się że cena wzrosła do 4000 i to już wykracza poza mój budżet. Jeśli ktoś ma jakieś inne ciekawe propozycje to jestem na nie ciągle otwarty. EDIT: A co myślicie o tym? Nie jestem pewien czy procesor jest odpowiedni do karty SMART7 L514C-5 GTX 1050Ti
 3. @2real4game Dzięki za informacje! To chyba ten model wybiorę jak tylko będzie dostępny chociaż nigdy nie słyszałem nic o tym producencie. Możecie mi coś o nim powiedzieć?
 4. Jest w stanie ktoś opisać mi różnicę między procesorami i kartami graficznymi bez skupiania się na cyferkach? Wydajność dla mnie jest najważniejsza tak naprawdę, nie zależy mi na napędzie czy podświetleniu klawiatury ( nigdy nie korzystałem, więc nie potrafię ocenić czy będzie mi przydatne czy raczej będzie przeszkadzać).
 5. Można prosić o jakieś inne propozycje do porównania? Lub opinie o tym sprzęcie jeśli ktoś z niego korzystał?
 6. Chciałbym kupić go w ciągu najbliższych 2-3 tygodni, czyli mniej więcej do 4 sierpnia. Chyba że ma pojawić się coś nowego co dużo zmieni na rynku niedługo o czym nie słyszałem i na co warto poczekać.
 7. Witajcie! Ponieważ wybieram się na studia poszukuję laptopa który będzie mi służył w tym wspaniałym czasie. Cena: 3000 zł z możliwą delikatną dopłatą Zastosowania: praca z pakietami biurowymi, oglądanie filmów, programowanie, chciałbym też czasami zagrać w nowsze lub starsze gry Rozmiar i mobilność: Nie mam większych wymagań, chociaż preferowałbym gdyby laptop nie był jakiś olbrzymi. System operacyjny: Jako że posiadam własny preferowałbym laptopa bez. Z dodatkowych rzeczy chciałbym żeby laptop miał minimum 8 GB Ram i jeśli jest to możliwe dysk SSD lub możliwość montażu takiego.
×
×
 • Create New...