Jump to content

Nfsfan83

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od paru dni bawię się UDK O to jakby wyglądała dżungla w moim projekcie: Maksymalny olschool w klimacie Far Cry. To nie ma być kolejny super hit AAA ale klimatyczny shooter z dobrą grafiką i naturalną dżunglą.
 2. Napisałem na FB CDAction ale może tutaj będzie szybsza odpowiedź. Mam prośbę czy może redakcja udostępnić FPS MegaZin nr 47 oraz nr 35. Te najważniejsze, ale bym tez chętnie jako fan fps-ów poczytał inne. Szukałem w necie ale pdf roczniki CDAction są, ale MegaZinów nie ma, bo były na cover CD. Proszę o pomoc. Dziękuję i Pozdrawiam
 3. Najprościej pisząc chciałbym więcej akcji w stylu SS i PK czyli dużo mięsa armatniego niż kombinowania i zagadek Ale niestety i tym się wkurzam bardzo, nie mogę nikogo znaleźć nawet do sklecenia dema. Fabułę mam już prawie ukończoną. Miałem zarys a teraz mam 14 stron A4 rozpisane, będzie czad. Powrót do najlepszych czasów FPS-ów. Szukam gdzie mogę ale na razie lipa z tym.
 4. Witam, ciekawi mnie opinia forumowiczów na pomysł takiej gry : https://forum.gamedev.pl/t/mega-klimatyczny-fps-w-starym-stylu-szukam-pomocy-ekipy-porady/2827 Pozdrawiam
 5. Witam wszystkich po raz pierwszy Trochę bawię się grafiką 2D, do tego uwielbiam stare gry, robię sam big boxy do gier, które mam (ja rocznik 83 pamięta takie wydania gier, a obecnie jak się pojawiają na aukcjach są bardzo drogie, dlatego staram się kupić płyty same a boxa czy plakat robię sam). Naszło mnie ostatnio, na zobaczenie jak by wyglądały okładki do CD-Action jakbym ja je zrobił. Ponieważ każdy numer, ma jakieś tam gry recki itp, postanowiłem zrobić jakby numery specjalne dotyczące jednej firmy i ich gier. Starałem się wykorzystać główną okładkę lub duże artworki z gry i oryginalne logo. Gry wybrane te, które najbardziej lubię. Oceniajcie drodzy forumowicze. Okładki takiego wydania mogłyby być dwustronne Proszę o komentarze. Będę wrzucać pozostałe co zrobiłem na razie. Gry Monolith: Gry ID Software:
×
×
 • Create New...