Jump to content

MathiasShallowgrave

Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About MathiasShallowgrave

 • Rank
  Hobbit

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Próbowałem kontaktować się z administracją, ale moje PW pozostało bez odpowiedzi - dlatego wrzucam bez błogosławieństwa admina... Ale mam nadzieję, że mogę Zapraszam na konkurs "KOSMICZNE HOBBY"! Polska frakcja w Elite Dangerous, Skrzydlata Husaria, rozpoczyna dzisiaj oficjalne partnerstwo z producentem wysokiej jakości kontrolerów do gier - firmą Thrustmaster. Dzięki temu, wszyscy zarejestrowani użytkownicy husarskiego forum dostaną specjalny kod zniżkowy na wybrane produkty Thrustmastera w jednym ze sklepów internetowych. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji znajdują się na naszym forum. Aby uczcić rozpoczęcie współpracy - razem z Thrustmasterem oraz wydawcą Elite, Frontier Developments, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs z wartościowymi nagrodami o łącznej wartości ponad 2000 zł! Aby wziąć udział w konkursie, niezbędne jest założenie konta na forum. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w tym wątku: http://forum.thewingedhussars.com/showthread.php?tid=3957 Lista nagród: https://i.imgur.com/faOJ3DY.png ::EDIT:: Otrzymałem właśnie PW z pozwoleniem na wrzucenie info. Dzięki Ghost!
 2. Zapraszamy wszystkich na Wielki Wyścig imienia Mirosława Hermaszewskiego! https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/386490-Event-dla-caej-spoecznoci-Wielki-Wycig-imienia-Hermaszewskiego!
 3. Zainstaluj moduł Point Defence. To mała wieżyczka, której zadaniem jest zestrzeliwanie rakiet.
 4. Jeśli kupisz Advanced Discovery Scaner, to nie będziesz musiał skanować Nav Beacona, tylko od razu w Super Cruise będziesz mógł przeskanować cały system tym skanerem. Efekt ten sam - zyskujesz nieco na czasie. Silent Running... Generalnie to na środku w Twoim statku, to nie radar, jak wielu błędnie uważa, tylko skaner, który wykrywa sygnatury cieplne statków. Im więcej ciepła wydala Twój statek (a ciepło generuje wszystko, od zamontowanych modułów po strzelanie z broni energetycznych), z tym dalszej odległości można Cię zaznaczyć jako cel - a tym samym przeskanować i np. dowiedzieć się że masz na pokładzie nielegalny towar (dotyczy to też NPC-ów, np. policji). Włączając SR, zamykasz "wydechy" statku i nie wydala on ciepła, a to oznacza, że można cię zaznaczyć dopiero z odległości 250m bodajże. Ale jednocześnie ciepło nigdzie nie ucieka i statek powoli gotuje się od środka. Powyżej 100% (wskaźnik z lewej strony skanera), zaczynają się palić - i niszczyć - moduły. Możesz zamontować na statku (w Utiliity Slots) Heat Sink - czyli taki kondensator ciepła. Zbiera się ono w ładunku Heat Sinka (nagrzanie statku spada wówczas do zera) i wtedy kondensator wyrzucany jest w przestrzeń, co pozwala na dłuższe używanie SR. W każdej wyrzutni Heat Sinków są 3 kondensatory, później trzeba dokupić je z powrotem na stacji (sam moduł zostaje, trzeba tylko uzupełnić "amunicję" Heat Sinka).
 5. Najlepiej ustawić sobie wszystko samemu. Zajmuje to trochę czasu i parę razy pewnie pozmieniasz konfigurację przycisków, ale będziesz miał tak, jak TOBIE, a nie komuś, jest najwygodniej
 6. Postanowiłem sprawić komuś prezent, ogłaszam więc konkurs Wbrew wszelkim pozorom, zarówno wizualnym jak i behawioralnym, na ogół jestem miłym facetem i dlatego postanowiłem sprezentować komuś Elite: Dagerous CMDR DeLuxe Edition. Obecnie na ED jest zniżka w sklepie FDEV, więc pomyślałem, że fajnie będzie sprawić komuś taki prezent. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opisać w tym wątku na otwartym forum TWH co sprawia, że chcecie grać (lub gracie, jeśli już posiadacie grę) w Elite Dangerous. Jury w składzie mojej osoby wybierze najlepszy tekst i ta osoba dostanie nagrodę - koszt pokrywam z własnej kieszeni Z nagrodą możecie zrobić, co chcecie - podarować komuś lub zatrzymać dla siebie - wybór jest Wasz. Zapraszam do wzięcia udziału!
 7. Zapraszamy na nowe polskie forum Elite! Skrzydlata Husaria otworzyła publiczną sekcję swojego forum dla całej polskiej społeczności. Powodem takiego działania są pewne plany związane z rozszerzeniem naszej działalności około-Elitowej i przez otwarcie publicznej częsci forum chcemy zobaczyć, jakie będzie zainteresowanie ze strony graczy spoza naszego klanu. Jeśli okaże się, że na forum jest w miarę duży ruch i jest zainteresowanie, podejmiemy dalsze kroki do stworzenia czegoś - mamy nadzieję - naprawdę unikatowego i pomocnego dla całej polskiej społeczności Elite. Na forum znajdują się tematyczne działy dotyczące Elite oraz dział do dyskusji poza tematem. Forum dopiero wystartowało, tak że działy są na razie puste - czekamy aż wypełnicie je dyskusją i poradami na temat gry. Na zachętę udostępniliśmy kilka z naszych licznych poradników dla członków klanu. Na forum jest też player Radia Galnet, które nadaje informacje z galaktyki w ojczystym języku. Rejestracja na forum jest otwarta, a aktywacja konta odbywa się przez email. Zapraszamy serdecznie! http://thewingedhussars.com/index.php
 8. Super, dzięki za sugestie! Pomyślimy o lepszym PR i prezentacji strony Szczęśliwego 3303 roku!
 9. Dzięki za dobre słowo i za feedback - to nie jest głupi pomysł z tymi osiągnięciami Do naszych największych osiągnięć zaliczam utworzenie The Border Coalition wraz z Merc of Mikunn i Communism Interstellar, podziękowania dla TWH w oficjalnym artbooku Elite Dangerous oraz wpisanie naszej frakcji do nowej oficjalnej powieści ED, "Premonition" Drew Wagara. No i zbudowanie jednego z najliczniejszych imperiów w grze (frakcja z być może największą ilością kontrolowanych systemów, a jeśli nie, to na pewno w czołówce ).
 10. Witam! Tutaj Hetman Skrzydlatej Husarii, Cmdr Mathias Shallowgrave Bardzo nam miło, że ktoś docenił film Theseusa! Jesteśmy dużą frakcją, pod naszą banderą lata 250 pilotów i naprawdę sporo rzeczy się u nas dzieje. Zapraszam na nasz kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCn155eI9TWrj_C1dINiW3Yw A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej frakcji, otwórzcie mapę galaktyki w Elite i przeczytajcie opis systemu HR 8444. Lub po prostu odwiedźcie nasze forum: http://thewingedhussars.com/index.php (Jeśli zamieszczanie linków do forum nie jest dozwolone, to przepraszam i proszę o usunięcie). Pozdrawiam całą galaktyczną społeczność i życzę bezpiecznych lotów! 07
×
×
 • Create New...