Jump to content

ShadowOfyourShadow

Forumowicze
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About ShadowOfyourShadow

 • Birthday 11/25/1993

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Moje stare konto -Bazg, zostało zbanowane przez modka za próby wyrzucenia trolla z tematu o demie AvP. Moje wpisy zostały usunięte, trolla zostały (?!), ja po napisaniu komentarza o niesprawiedliwości moda, dostałem priva z tekstem "nie pyskuj, bo skończy się banem". No i mam bana do 2024r.
 2. Podsumowując- normal jest dla ludzi lubiących bezstresową grę. Tyle. Dodaję, że IMHO, żebyście mnie Skillowi pr0 gamerzy nie zjedli że się nie znam. A stefan dobrze prawi, widać przynajmniej że gra/ł dużo w poprzednie części.
 3. "a na normalu przynajmniej dużo ciężej o kampę - UAV + killcam uniemozliwiają to " " - jeden strzał z nikąd i już zgon - nawet z pistoletu... " "to oznacza że ludzie na hardcorze ciągle kampią" Człowieku... Nie wiesz o czym mówisz, albo masz maksymalnego pecha do noobów. AD1 - Hardcore jest bardziej skillowy - tu nie masz minimapki i killcama, trzeba wytężyć mózg i znaleźć delikwenta. Nie ma takiej bezstresowej gry. AD2 - Wiesz, w prawdziwym życiu jak dostaniesz shota z beretty w klatę to też umierasz (albo padasz na glebę jak masz kamizelkę). Nawet z wiatrówki o dużej mocy może stać Ci się krzywda, więc takiego biadolenie nie ma sensu. Nie wiem co w tym fajnego, dostawanie 10+ naboi na klatę na normalu i jeszcze stoisz na nogach. Śmiechu warte.W jakimkolwiek realnym starciu strzały zwykle padają znikąd, dopóki ostrzeliwującego Cię nie zlokalizujesz. Hardcore wymusza ostrożność. AD3 - Łohoho, skąd masz takie informacje? Jakoś ja gram na Hc od premiery i nie spotkałem się z całym, czy 3/4 czy nawet 1/2 teamu który kampiłby na serverze. Są to zazwyczaj pojedyncze osoby, i jak dla mnie urozmaicają rozgrywkę - trzeba przyjąć trochę inną taktykę, obejść wroga i uderzyć od flanki.
 4. "uzbrój bronie w tłumik i idź sobie na jakiś tryb bez hardcore'a" Szczerze? Grałem na normalu i na publikach i w lidze ESl - dziękuję bardzo za taką grę, gdzie żeby zginąć trzeba się naprawdę postarać. Obrażenia... tfu! to jest raczej paintball albo ASG, ta "moc" broni na normalu. Tryb ten zraził mnie już w MW, a MW2 jest jeszcze bardziej irytujący. co do MW - faktycznie nooby wyemigrowały i gra się bardzo przyjemnie. Ta gra jednak po tak długim czasie, ma cały czas w sobie ten gameplayowy magnes. No i - jest dużo bardziej skillowa.
 5. W sumie faktycznie najłatwiej nabić nuka jako snajper. Ale, jak już wspomniałem wyżej, najwięcej (jak dla mnie) radości daje bieganie po mapie w poszukiwaniu fraga, z np. glockiem, rafiką, czy spasem. Chyba najlepsza mapa do takiego bezstresowego run&gun to Favela i Karaczi, z gąszczem uliczek i zakamarków w których strzelba czy pistolet maszynowy sieją ogromne zniszczenie. A tak na marginesie? Używacie noży do rzucania? Jak dla mnie - rewelacyjna broń, niesamowicie zabójcza, celna i wkurzająca noobów. Polecam, Piotr Frączewski. (Dlaczego ludzie biegają z TAR-em? Patrząc na statystyki to klon M4 z o wiele niższą celnością)
 6. Ej, ludzie na prawdę nie wiem dlaczego jaracie się Nukiem... Jak dla mnie 100 razy większa frajda to jednak bieganie po mapie i robienie na prawdę magicznych akcji. Nie będę polecał ani klasy, ani broni bo w odpowiednim połączeniu wszystko jest dobre, a do tego każdy ma inny gust. Ja używam klasy "Pierwszy Zwiadowca" oczywiście zmodyfikowanej na wszystkie warianty pistoletów maszynowych. I taka klasa absolutnie wystarcza, gra się ją prawie jak w Unrealu, biegnąc z szybkością jak mały samochodzik. Magiczne rzuty nożem, akcje 1 vs 4, wbijanie się w pełnym biegu do okien na faveli przeskakując z dachu - to są skillowe akcje, a nie jakieś skampione kill streaki. Pozdrawiam, jak ktoś chcę zagrać - steam: bazg
×
×
 • Create New...