TheDarkSoul

Forumowicze
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O TheDarkSoul

 • Tytuł
  Goblin

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Lordran

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Dark Souls, duh :P
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 1. Jaką konsolę? PS4? Jeżeli masz ustawiony język polski w menu konsoli, to gra od razu włączy się po polsku. Tyczy się to co najmniej wersji pudełkowej. Nie sprawdzałem jak się sprawa ma z wersją z dystrybucji cyfrowej, ale podejrzewam, że sytuacja będzie podobna.
 2. Takim prostym programem jest np. Avidemux. Sam używam go do prostej obróbki (głównie przycinanie) i program spełnia swoje zadanie. Szkopułem jest to, że program czasami nie radzi sobie z niektórymi formatami, więc wtedy edytuję taki plik w VSDC Free Video Editor, ale ogarnięcie go zajęło mi chwilę na początku.
 3. Też jeszcze nie wydałem kasy na Season Passa, ale ta sytuacja może się zmienić po 24-tym
 4. @aliven To samo można powiedzieć o filmiku Bastiona. Ładna animacja, ale treść sztampowa i na maksa przewidywalna (ot, maszyna stworzona do zabijania odkrywa piękno przyrody / świata). Motyw wałkowany nie raz.
 5. @Accoun Fajnie. Znajomy na pewno ucieszy się na tę więść. https://www.youtube.com/watch?v=X3hjRKGrC40
 6. 24-ego sierpnia dostaniemy ogłoszenie dot. Dark Souls III. Zapewne FROM Soft pokaże pierwszy dodatek do gry. Nie mogę się doczekać
 7. Nie, PS4K i Scorpio to nie jest nowa generacja, tylko przedłużenie obecnej. Gry z PS4 będą działać na Neo tak jak i gry z Xbox One będą działać na Scorpio.
 8. Ja się próbowałem wbić do ranked, ale... za słaby jestem na takie gierki. Spadłem do rangi 43 i sobie dałem spokój by nerwów nie szargać. Quick Play mi wystarczy
 9. Dobra nowina, bracia i siostry, Persona 5 zawita do Europy w tym samym dniu co wersja amerykańska! Cieszmy się i radujmy!
 10. Oooo, Juri wygląda świetnie. Duża nią grałem w SFIV, więc jak już ją dodadzą do gry to może w końcu kupię nowego Street Fightera.
 11. No, ciekawe podejście do teasowania nowej postaci. Dzięki za linki, Ogoorek1.
 12. Przepraszam, ze odkopanie tematu, ale myślę że warto o tym wspomnieć: od 21 lipca pierwszy odcinek LiS będzie do pobrania za darmo na wszystkie platformy. Źródło: https://youtu.be/W29uOjrz318
 13. Bardzo fajne podsumowanie nowej aktualizacji, Ogoorek1. DE pewnie za kilka miesięcy (lat?) wprowadzi zmiany, które trochę skorygują zmiany wprowadzone w tym updejcie, ale do tego czasu gracze muszą żyć z tym co teraz jest. W obiecanki cacanki DE o tym, że pragną zmniejszyć ilość grindu już dawno przestałem wierzyć. Obiecują to średnio co 4 miesiące, a wychodzi na to, że dostajemy content, który wymaga jeszcze więcej grindowania niż poprzednio.
 14. Ja ostatnio skończyłem dodatek Krew i Wino do Wiedźmina 3. Bardzo dobry dodatek i świetne zwieńczenie historii Białego Wilka
 15. Może być. Ludzie pograją ze 2 tygodnie i wrócą do grindowania. Żaden reset kont się nie odbył. Skontaktuj się z obsługą klienta. Powinni być ci w stanie pomóc.