Jump to content

Imaralius

Forumowicze
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

136 profile views
  1. Dzięki serdeczne Dirian! Zastanowię się bardzo poważnie nad tym co zaproponowałeś. Mam lekkie obawy wobec kupowania używanego sprzętu przez Allegro (ostatnie czego bym chciał to zostać zrobionym w przysłowiowego ci*la), ale pomyślę jeszcze nad tym. Raz jeszcze dzięki!
  2. Cześć i czołem wszystkim! Jakoś pod koniec 2015 r. poprosiłem o pomoc na forum z ogarnięciem składanego kompa i potem lapka. Otrzymałem mega feedback, za który byłem bardzo wdzięczny. Dirian (wielkie dzięki raz jeszcze!), zaproponował mi bajerancką (jak dla mnie) opcję, z którą śmigam po dziś dzień. Nadszedł jednak czas premii w pracy i pomyślałem, że zainwestuje w swojego 'staruszka'. Raz jeszcze poprosiłbym o pomoc w wyborze. Najpierw wrzucę na czym śmigam w tym momencie: https://www.morele.net/inventory/info/Mk0Ekg/ A teraz powiem na czym mi zależy: Komputer pod streamy. Na mocniejszych grach widzę, że siada i klatkuje. Pytanie czy możecie polecić jakieś miejsce (w stolicy), które polecacie na złożenie upgrade'u. Jestem świadom swoich umiejętności i nie jestem gotów powierzyć im 2.5k Co do dostawy, morele brzmią dobrze, ale dostosuje się. Dodatkowo (poza budżetem) monitor w graniach 500-600 zł. Cisnę na 1920x1080, ale ten staruszek widział jeszcze początki Windowsa 7 (jeśli nie gorzej). Upgrade planuje w listopadzie, jakoś pierwszej połowie. Z góry bardzo wam dziękuję za odpowiedzi i czekam na nie z niecierpliwością! Strzała!
  3. Cześć i czołem, ponad dwa lata temu forumowicze pomogli mi w złożeniu super komputera za 4k, teraz potrzebuję czegoś mobilnego, ze względu na wyjazdy. Dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc. Z góry za nią dziękuję! Budżet na komputer: 3500 to górny limit Części do kupienia: tylko komputer Czy wliczyć system w cenę: Tak (Windows 10) Zastosowanie komputera: Gry, gry i jeszcze raz gry! Preferowany sklep: morele.net Rozdzielczość posiadanego monitora: 1920x1080 (może być nieznacznie mniejsza) Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie, nie znam się na tym. Termin zakupu komputera: październik 2017 Dodatkowe uwagi: Im mniejszy rozmiar/ciężar tym lepiej. Edit do poniżej: Wybacz, to z rozpędu. Dzięki za przeniesienie!
  4. Cześć i czołem, daaawno temu czytałem wątki na tym forum i widziałem naprawdę świetne odpowiedzi, sugestie i pomoc dla niedzielnych graczy, takich jak ja. Swój komputer mam już kilka lat, ale poczułem, że czas już na zmianę, kiedy Fallout 4 mi klatkował i utrzymywał średnio 15-20 FPSów. Dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc. Nie chce kupować gotowca bo w przeszłości wyszedłem już na tym różnie. Z góry dziękuję za pomoc! Budżet na komputer: 4000 - 4500 (jestem w stanie dołożyć te dodatkowe stówki, jeśli upgrade będzie wyraźną, znaczącą różnicą) Części do kupienia: całość za wyjątkiem monitora, klawiatury i myszki Czy wliczyć system w cenę: Tak (Windows 7) Zastosowanie komputera: Gry, gry i jeszcze raz gry! Preferowany sklep: morele.net Rozdzielczość posiadanego monitora: 1920x1080 Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie, nie znam się na tym. Termin zakupu komputera: Styczeń 2016 Dodatkowe uwagi: Celowałbym w 16 GB RAMu
×
×
  • Create New...