Jump to content

Szczur1992

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Szczur1992

 • Rank
  Goblin

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 1. Ja dodam że mam dokładnie taki sam problem ! gdy uzupełnię plik xlive.dll pojawia się komunikat : There was a problem with your installation. Please reinstall and try again. Niestety przeinstalowanie gry nie naprawia problemu .
 2. jakoś nie oglądałem nigdy tego
 3. Szczur1992

  DxTory

  więc pozostaje się pomęczyć , używałem actiona ale coś mi w nim nie leży , obecnie korzystam z dxtory , OBS oraz shadow play , jak na razie są niezastąpione , tylko łączenie tych plików , sobie to działa działa a tu nagle program przestał odpowiadać , gdyby nie to to nawet rozważyłbym kupienie licencji .
 4. Szczur1992

  DxTory

  Witam , ostatnio nagrywam video za pomocą programu DxTory , program oferuje bardzo fajną możliwość nagrywania video na kilka dysków na raz , to znaczy na każdym dysku jest tworzony plik RawCap gdzie zapisywana jest część video , Bardzo dobre to jest bo można szybko zapisać dużą ilość danych ( ja zapisuję na 4 dyskach w formacie nieskompresowanym ) co daje niezwykle dobrej jakości video , następnie program może złączyć te pliki w 1 plik końcowy ale o dużej wadze ( 5 minut video w 120 klatkach około 100 gb ) . pliki nagrane tym programem wyglądają tak : http://i.imgur.com/NDZBSXQ.png Tutaj moje pierwsze pytanie : Czy te pliki można łączyć w plik końcowy jakimś innym programem ? a plik końcowy wygląda tak : http://i.imgur.com/el96tNt.png więc posiadając więcej hdd nie ma potrzeby korzystania z ssd co jest bardzo fajne . Lecz program nie jest bez wad , czasami podczas budowania właściwego video program się zawiesza i wyłącza , więc szukam jakiegoś zamiennika do łączenia tych plików . Ktoś coś może polecić ??
 5. nutella , znalazłem pod sklepem XD chyba ktoś zgubił jak pakował do samochodu zakupy ;P
 6. napatrzyłem się na mój sprzęt i teraz tak pusto się wydaje w waszych obudowach ale dobrze przewiewne będą
 7. moim skromnym osobistym zdaniem : większy i cięższy jest fajniejszy ale kto co lubi 735 ma slot na karty nano sim co jest na plus , procesor , ram , układ graficzny ten sam , no nie wiem , ja bym brał 738 ze względu na karty nano sim żeby się nie bawić z adapterami które zawsze gubią się . No nie wiem , ostatecznie niemal to jest prawie to samo
 8. zjadłbym coś słodkiego ale nic nie mam
 9. banana z kilkoma kropelkami miodu , pyszota ;p
 10. da radę , ja podobny zestaw zasilam deusem M1 530 wat
 11. nie sprawdziłem bo nie mam 100 zł XD
 12. poziom sensowności tego tematu oceniam na 27,49 %
 13. dobra zamówiłem tego CR-201 zobaczymy
×
×
 • Create New...