Jump to content

universe

Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

298 profile views
  1. Kurcze , nie wiem jak koledze dziękować Przegapiłem tą opcje. Wystarczyło że zmieniłem nazwę , usunąłem w gog'u i kliknąłem importuj . Już byłem trochę zły bo wczoraj instalowałem z płyt godzinę i w nocy pobierałem 11gb aktualizacji , a dzisiaj znowu chciał pobierać , bo był stary gog zainstalowany. To dziękuję i pozdrawiam.
  2. Witam , ostatnio chciałem pograć w Wiedźmina 3 , i musiałem zgrać go na inny komputer, ale podczas gry pojawiły się artefakty - tablica ogłoszeń wyglądała dziwnie i studnia przy południcy. Mam wersję 1.22 i chciałem użyć funkcji verify w gog'u ale tam mam zainstalowaną wersję z płyty. Wrzuciłem nową zamiast tamtej , ale nadal pobierało aktualizacje a jak chciałem zweryfikować nawet tą starą to wywalało błąd "Wiedźmin dziki gon : "Installation failed" . Może wiecie jak coś pozmieniać np. w rejestrze żeby wiedział że ma wersję 1.22? Jeszcze jedno , na komputerze z którego zgrywałem nie ma artefaktów.Dysk przenośny skanowałem. *Poszperałem w rejestrze , ale tam wygląda ok
  3. Do Intela też mam najnowsze , a nie wiem jak przeinstalować directx w windows 8.1
  4. Witam , mam laptopa HP z 2 kartami graficznymi (1.Radeon 7690M XT 2.Intel HD 3000) .Po instalacji nowych sterowników do karty graficznej (15.4 beta) komputer zawiesza się podczas uruchamiania - włącza się , pokazuje się pulpit ,mogę coś zrobić przez kilka sekund i wszystko się zatrzymuje na kilka minut.Jeszcze gdy próbuję otworzyć jakiś obrazek to otwiera się on po minucie ,czasem więcej. Próbowałem już różnych rzeczy ,ale nic się nie udało.Dodam jeszcze , że stare sterowniki ze strony HP działają bez problemów.
×
×
  • Create New...