Jump to content

Nibytko

Forumowicze
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Nibytko

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit
 1. Minimum 27 cali 4k. Raczej tak bo chciałbym by był yo procesor na lata. Bez systemu.
 2. Witam. Zajmuję się hobbystycznie montażem filmów. Jednak no mój komputer ma już kilka lat i żaden z podzzespołów nie jest już nawet ze średniej półki,pomyślałem,że czas zainwestować w swój rozwój. Kwota jaką dysponuje kończy się na 9k,możliwe by było 10k,gdyby to było potrzebne,lecz to będzie kolejny miesiąc odkładania. Program jakim się posługuję to Adobe premiere. W skład zestawu ma wchodzić szkrzynka oraz jeden,bądź dwa monitory(nigdy nie miałem przyjemności korzystać z dwóch). Dziękuję za pomoc
 3. Witam Posiadam bardzo wysokie pingi w grach od 2 tyg..dzwoniłem do dostawcy internetu i mówią,że nie widzą problemu..jednak bardziej chodzi mi o to,że praktycznie we wszystkich testach ping nie przekracza 30,a w cs czy bf jest ponad 200,nawet do 1000. Ktoś ma jakieś pomysły jak to rozwiązać?
 4. To rozumiem,że Acer to taka zagadka i wiele o tym monitorze się nie dowiem?
 5. Acer G237HLAbid vs AOC i2369VM-Tak jak w tytule..mam okazję dorwać oba te monitory za sumę równą 470zł i nw,który wybrać,ponieważ jeden z nich tylko będzie miał szansę by został przeze mnie kupiony,oczywiście monitor będzie mi w większości służył do gier..Pytanie brzmi..Którego z nich wybrać i dlaczego?
 6. Ja mialem na mysli cm storm quickfire. Klawa do 350zł
 7. chyba zainwestuję w CM storm quickfire xt
 8. why? Podobno w ten model warto zainwestować i mówi to wiele recenzji
 9. Czyli dużo lepszym wyborem będzie dołożenie do wersji ultimate?
 10. czyli w żaden sposób nie mogę regulować podświetlenia?
×
×
 • Create New...