Jump to content

Coyote123

Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Coyote123

 1. Czołem ludziska. Ogólnie nowy komputer miałem zakupić w późniejszym terminie, ale niestety zakup był podyktowany awarią laptopa i musiałem podjąć takie kroki. Nie mniej dziękuję za wszelką pomoc i jeżeli będę coś wymieniał w przyszłości to na pewno się odezwę. Trzymajcie się! Temat można zamknąć lub usunąć.
 2. Czołem. Wiem, że ogólnie jest cokolwiek sensownego dorwać, ale "poskładałem" taki zestaw. https://www.x-kom.pl/lista/xtxf8r2fj Co sądzicie o nim? Jeżeli możecie zaproponować jakieś zmiany to chętnie was wysłucham. Jeszcze raz dzięki!
 3. Witam wszystkich! Zdecydowałem, że pora na zmianę sprzętu, ale kiepsko orientuję w hardware. Generalnie potrzebuję skrzynkę + monitor do 5500 zł głównie do gier, ale również do grafiki 3D oraz montażu wideo. Chce się oprzeć na karcie graficznej NVIDIA, ale procesor może być intel lub AMD. Co do monitora 27" powinien być wystarczający. Możliwe, że w przysłośći dokupię drugi monitor. A teraz dokładniejsze dane: Budżet na komputer: 5500 zł Części do kupienia: skrzynka + monitor Czy wliczyć system w cenę: tak Zastosowanie komputera: gry, grafika 3D, montaż wideo
 4. Coyote123

  Szukam demka

  Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post, więc jeśli pomyliłem tematy to z góry przepraszam. Piszę w sprawie poszukiwania demka gry "Mach Force". Bardzo długo szukałem tej gry, ale na internecie nigdzie nie można pobrać bo serwery padły. Na szczęście znalazłem grę w numerze 09/01 (nr. 64). I tu moja prośba. Jeśli by ktoś mógł przesłać instalke gry byłbym bardzo wdzięczny.
×
×
 • Create New...