Jump to content

ghost0220

Forumowicze
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About ghost0220

 • Rank
  Goblin
  Goblin
 • Birthday 01/14/1992

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. @Rankin apropos rapujących murzynów - nie rozumiem sukcesu utworu Walk This Way w wykonaniu Run DMC. Aerosmith to aerosmith. Kashimr'owi led zeppów też się oberwało, bo jakiś nigga dodał "yeah", "aha aha" do piosenki...
 2. Kiedyś o tym utworze było w trójce, pan Mann dyskutował z drugim panem (nie pamiętam nazwiska) o utworze Knocking on heavens door. Puszczali oryginał oraz dwa covery - Gunsów i Claptona. Oba są ciekawe, jednak moim zdaniem mięsiste rockowe riffy slash'a i głos axla wypadają lepiej niż oryginał oraz bluesowa wersja Claptona.
 3. ghost0220

  Muzyka III

  Muzyka rockowa (przynajmniej jeszcze) nie umarła. Młodzież, chociaż w mniejszym stopniu, dalej słucha rockowych przebojów ostatnich dekad. Ale dość już o młodzieży Przejdźmy do sedna sprawy. Jakie kawałki z gatunku rocka słyszeliście/chcielibyście usłyszeć na dzisiejszych dyskotekach?
 4. @Gość Nie dać się, a potem noc spędzić OIOM'ie...
 5. @Czechoslaw Nie ważne co trenujesz, ile chodzisz na siłownię. Walka z czterema przeciwnikami to umarł w butach.
 6. AdixTehMaster - Ty wyciągniesz pałkę, a przeciwnik nóż i pozamiatane. Dołącz do tego środki odurzające i otrzymasz piękną maszynę do zabijania, która nie wie co robi . shadow0220 - chyba wiemy o czym mówisz . Rzeczywistość jest taka, że większość osób, które zgłaszają wykroczenia z niższego szczebla są z grubsza olewane.
 7. @autor Również posiadam ową kartę, tylko minimalnie fabrycznie podkręconą + chłodzenie. Wyjdzie prawie na to samo. Ale do czego zmierzam. Spokojnie wszystko mi chodzi na high/very high (rozdziałka 1280x1024, przy AA x2)
 8. ghost0220

  Wyliczanka

  Youtube Video -> Oryginalne wideo
 9. ghost0220

  Wyliczanka

  Youtube Video -> Oryginalne wideo
 10. ghost0220

  Wyliczanka

  Youtube Video -> Oryginalne wideo
 11. ghost0220

  Rock my baby

  Miałem podobną sytuację. Tata zaraził mnie swoją muzyką - dobrym rockiem i bluesem. To jest prawdziwa muzyka, a nie dzisiejszy szmelc. Szkoda, że straciła na popularności:(
 12. to była na prawdę "recęzja, ktura tszyma sięł kópy". świat się stacza....
×
×
 • Create New...