Jump to content

ink1313

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. Może i zakończenie się zobaczy, ale moich elkorskich czołgów, czy naukowców rakni nigdzie się nie dopatrzyłem ;D To, że jest napisane, że coś się ma to nie to samo co zobaczyć to w akcji. Poza tym głównie chodziło mi w moim poście o zadania typu: znajdź obelisk, znajdź księgę, znajdź maść na oparzenia Tak. Konsekwencji wyborów zadań głównych, ja pisałem o pobocznych.
 2. Rozdział 70 wszystko ładnie podsumował i zaczął nas przygotowywać na to co zobaczymy.
 3. Nie mówię, że ME3 nie był naprawdę grywalny, ale wiele głupotek popsuło mi odbiór tej części (zadania poboczne i nimi zarządzanie, ekwipunek i jego modyfikacja, niektórzy poboczni bohaterowie i wątki). Było tak pewnie dlatego, że miałem duże oczekiwania co do zwieńczenia trylogii, a wyszło tylko dobrze. Co do ME1, zbieractwo surowców jeżdżąc Mako po pustych planetach mi wcale nie przeszkadzało (Miażdżypaszcze!), a windy to była dobra okazja żeby posłuchać dialogów załogi. Zadania poboczne też wydawały się lepsze, widać było jakieś konsekwencje naszych wyborów. Z kolei w "trójce" ograniczało się to głównie do odhaczania bezużytecznych zasobów wojennych, o których istnieniu dowiedzieliśmy się z nadstawiania ucha przez Shepa. "Cytadela" i "Z prochów" ratują nieco odbiór trójki i być może wynoszą ją na miejsce "2" w trylogii. Liczę, że Andromeda się BioWare naprawdę uda. W moim odczuciu to znaczy: znajdowanie nowych światów dla kolonizacji i zarządzanie całym procesem (postawienie garnizonu), tworzenie siatki wpływu, przemyślana eksploracja, nowi wrogowie z mocno zarysowanym czarnym charakterem, losowe spotkania w galaktyce, możliwość przeczytania/usłyszenia o wydarzeniach z poprzednich części, zobaczenie kilku starych znajomych, niejednoznaczne wybory moralne, co najmniej dwóch towarzyszy nowych ras, możliwość delegowania członków załogi do zadań (poleć gdzieś tam coś załatwić), możliwość wcielenia się w każdego bohatera z drużyny podczas rozgrywki (przełączanie się), dobrze rozpisane romanse, bez seksu w ubraniach lub bieliźnie z tej samej kolekcji, humor.
 4. ink1313

  Gra o Tron (2011-)

  Więcej nie napiszę, bo się nie spełni
 5. Oby pomysł BioWare był na poziomie tych lepszych teorii, bo jak nie i dodadzą jeszcze zbieractwo na pustych planetach w pustym kosmosie to będzie nieciekawie. ME3 było dobrą grą, ale wiele pomysłów było nietrafionych lub niezupełnie wykorzystanych. NIe patrząc nawet na zakończenie to właśnie w ME3 grało mi się najgorzej z trylogii. Może będzie opcja wcielenia się w członków drużyny.
×
×
 • Create New...