Jump to content

lastmanstanding

Forumowicze
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

3,560 profile views
 1. Czyli wg Ciebie Miłosz Brzeziński nie jest inteligentny. Rozumiem, że Ty jesteś bardziej od niego, zwłaszcza, że nie znasz definicji czarnego humoru. Nie mam pytań :)

 2. Epic Ci da fanboju za darmo gry, po co się tutaj prosisz jak żul jakiś pod sklepem trollu?

  1. Show previous comments  2 more
  2. piterbro

   piterbro

   Wykształcenie bez kultury nie ma znaczenia.

   A jeśli Ty chcesz teraz wszędzie za mną chodzić i pisać - proszę bardzo. Ja mam prawo to zignorować (bądź zgłosić, jeśli przekroczy to jakieś normy). Nie mogę Ci zabronić takiej "rozrywki" - mogę tylko patrzeć z politowaniem na Twój brak życia czy innego zajęcia.

  3. lastmanstanding

   lastmanstanding

   To pisanie do Ciebie wyjęło mi 5 min z życia, ale nie spodziewam się, żebyś umiał liczyć, więc powiem Ci, że mam czas na życie plus chwilkę, żeby napisać do idioty. A wykształcenie bez kultury ma znaczenie, ale jak Ty mówisz, że nie ma to pewnie tak musi być.

  4. piterbro

   piterbro

   Nie jest tak dlatego, bo tak mówię. To jest fakt. Wykształcenie nie jest synonimem bycia osobą kulturalną i wiele osób z wykształceniem może być zwykłymi prostakami.

   Zdanie o braku życia i szukaniu taniej rozrywki w zaczepianiu innych podtrzymuję, skoro z tego co widzę niemal miesiąc po ostatniej odpowiedzi poświęciłeś te pięć minut na napisanie następnej nic niewnoszącej wypowiedzi. Ale możesz śmiało pisać dalej, pośmieję się znowu z tych nieudanych ataków.

   Tylko powstrzymaj się z inwektywami, proszę, bo nie chcę Cię znowu zgłaszać - chyba że inaczej nie potrafisz, ale o tym już kiedyś bodaj o tym wspomniałem, że to by było jednak nieco smutne. Nieco.

 3. gdzie znalazłeś te soczewki? :)
 4. tańczyłaś z diabłem w świetle księżyca?

×
×
 • Create New...