ActionPvP

Forumowicze
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ActionPvP

 • Tytuł
  Goblin

Ostatnie wizyty

465 wyświetleń profilu
 1. A do GTXa 960 by pasował ?
 2. A działała by z zasilaczem GPA-400S8 i procesorem AMD Athlon X4 760K ?
 3. Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy gdybym wymienił GTX 750Ti na 770 to jak duży byłby wzrost wydajności.
 4. Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak zdjąć simlock plusa z modemu Huawei. Model modemu to E3272.
 5. A ok. Sprawdziłem jeszcze MSI Afterburner i tam też odczyty na poziomie 50 stopni. O i jeszcze jedno pytanie podczas montażu dodatkowego wentylatora musiałem wyjąć kartę. I przez przypadek dolną stroną czyli tam gdzie nie ma wentylatora przejechała trochę po biurku. Czy mogło się coś w ten sposób stać ?
 6. No właśnie przeczytałem o tym i pobrałem owy program i ogólnie no to rozpiętość między pomiarami jest ogromna/ W grach właśnie żadnego spowolnienia nie odczułem. Oto pomiary http://ifotos.pl/zobacz/wqewrwreP_aasaxrx.png
 7. Jutro sprawdzę czy dobrze procek siedzi. O i jeszcze jedno komputer nie powinien sie samoistnie wyłączyć podczas osiągania wysokich temperatur ?
 8. Procesor to Ahlon X4 760K. A z tym czy chłodzenie zostało poprawnie zamontowane to czy styka z procesorem czy co.
 9. Witam. Otóż dzisiaj postanowiłem z ciekawości zobaczyć temperaturę procesora w HWMonitor i okazało się że podczas gry owy procesor ma cały czas ok 100C. Myślałem że to przez to że jest blisko grzejnika więc go przesunąłem i dalej nic. Następnie postanowiłem wźiąść wentylator z mojego starego zasilacza i zamontować ale nadal nic. I teraz moje pytanie jak temu zaradzić ?
 10. Witam. Otóż mam pewien problem. A mianowicie taki iż podczas grania w jakąkolwiek grę dźwięk się czasami zapętla a czasami nie pojawia np: w CS:GO podczas strzelania nie ma dźwięku dopiero po czasie jest oraz mam dziwne freezy. Czym to może być spowodowane ?
 11. Witam. Otóż dzisiaj podczas wpisywania adresu pomyliła mi się litera i przekierowało mnie na jakąś stronę z reklamą a avast pokazał monit że znaleziono trojana. I teraz moje pytanie w jaki sposób może się przedostać wirus ze strony internetowej na komputer ? Strona to gyoutube.com
 12. Wiem. Fotograf to raczej ze mnie nie będzie I tak to jest ten sam co po tej lewej. I jeszcze jedno patrzałem na necie zdjęcia tego GTXA i nigdzie nie było radiatorów a że były jeszcze krzywo umocowane to musi oznaczać że fabrycznie ta karta jest bez nich i po prostu gościu od którego ją kupiłem musiał je dopiąć czyli chyba nic się nie stanie. Ten GTX jest od ASUSA.
 13. Ta metalowe oderwało się stąd. Czyli to w niczym nie przeszkadza ani trochę nie podniesie temperatury ?
 14. Witam. Otóż przed chwilą podczas montowania GTXA 750TI oderwałem przez przypadek takie coś. Czy czymś to grozi ? I czym to można spowrotem dokleić ? Pastą ?
 15. A co sądzisz o Be Quiet DC 1 ?