Jump to content

ZmoraCieni

Subscibers
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZmoraCieni last won the day on November 19 2018

ZmoraCieni had the most liked content!

Community Reputation

10 Neutralna

1 Follower

About ZmoraCieni

 • Rank
  Hobbit

Recent Profile Visitors

1,884 profile views
 1. Dziękuję ślicznie za informacje
 2. Cześć, czy warto w mojej konfiguracji komputera zmieniać kartę graficzną na GEFORCE RTX 3070?
 3. Hej, obecnie znajomy zdecydował się na zakup, niestety w sklepie nie mają z tego zestawu procka i płyty głównej. Proszę o aktualizację jeśli to możliwe. Czas oczekiwania na dysk SSD też jest za długi, znajomy chciałby dostać komputer wciągu 7 dni. Pozdrawiam p.s. czy są jakieś rabaty na składanie+instalację? p.s.2 Czy jest możliwość zakupu microsoft office 2016-2019 w cenie mniejszej niż 800-1000 PLN?
 4. Dzień dobry, potrzebuję skrzynkę do pracy biurowej (głównie excel i word). Poniżej moje wymagania: Budżet na komputer: 3000 zł Części do kupienia: tylko skrzynka, poproszę o dysk SSD (bez monitora, klawiatury, myszy) Czy wliczyć system w cenę: Tak, win 10 Zastosowanie komputera: praca biurowa Preferowany sklep: Brak Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): złącze HDMI, modelu nie znam, komputer dla znajomego Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie Termin zakupu komputera: wrzesień/październik 2019 Dodatkowe uwagi: Dziękuję ślicznie za pomoc Doceniam Wasz włożony czas w moje potrzeby. Dziękuję że jesteście.
 5. Powiem szczerze że już nie pamiętam czy ten specjalny kącik dla prenumeratorów nazywał się "Dla prenumeratorów" czy jakoś inaczej i już znikł. W każdym bądź razie nic nie tracicie W powyższym są takie tematy: Problemy z prenumeratą Obserwuj0 Nowy temat Oznacz forum jako przeczytane SORTUJ WEDŁUG 9 99 Przez ZmoraCieni, 24 Październik 0 odpowiedzi 7 wyświetleń ZmoraCieni 24 Październik Prenumerata - problem z czasem dostawy Przez zeuseta, 16 Styczeń problem 2 odpowiedzi 14 wyświetleń szalek 26 Kwiecień Prenumerata (nie wiem pod co to podpiąć i nie mogę bo zablokowane:P) Przez PolishCygun, Listopad 5, 2017 1 odpowiedź 10 wyświetleń szalek 26 Kwiecień Koniec prenumeraty Przez helganin, Lipiec 21, 2017 0 odpowiedzi 8 wyświetleń helganin Lipiec 21, 2017 Kiedy dostanę Przez ala89, Kwiecień 26, 2017 1 odpowiedź 13 wyświetleń ala89 Maj 5, 2017
 6. Mi również zaproponowano zwrot nadpłaty. Jestem zadowolony. tutaj nie mogę się zgodzić :p właśnie przedłużam umowę na telefon i tak: - dla nowego klienta okres umowy to 24 miesiące i koszt całego abonamentu i telefonu to 1439 zł - dla przedłużającego 25 miesięcy i koszt całkowity 1669 zł Dla przedłużającego po rozmowie na chacie nic nie udało się ugrać, przez telefon udało się ugrać 30 zł, ale okres umowy 28 miesięcy. Można oczywiście przedłużyć umowę przed okresem zakończenia poprzedniej, chyba 6 miesięcy i na tym ugrać parę złotych.... ale ma to tylko sens jak kupujesz za każdym razem nowy telefon.
 7. woot Raczej chodziło mi o treść, którą wysłałeś na ten adres...
 8. Możesz podać maila, którego wysłałeś i który został pozytywnie rozpatrzony?
 9. Od kiedy do kiedy miałeś prenumeratę?
 10. Inna kwestia, że czasopismo jest robione dla nas i przez nas oceniane (za pomocą portfela). Mogę się mylić, ale myślę, że podobne ruchy i związane z nimi mniejsze zaufanie czytelników do prenumeraty stało się jednym z elementów upadku Top Secret, Secret Service, Gamblera... Prenumerata to taki kredyt zaciągany u czytelników, a nie w banku. Umożliwia lepszą płynność finansową i brak strachu przy zakupach licencji gier. Bo pieniążki już "czekają" na koncie i wiadomo ile z nich można przeznaczyć na urodzinowe wydanie (i lepszy bonus), a ile jest konieczne na opłaty stałe (wynajem lokalu, pracowników....).
 11. Rozumiem, że ceny które będą w przyszłości ciężko przewidzieć, choć skoro wystartowała nowa prenumerata to cena pisma na następny rok została już ustalona. Należałoby w takim razie coś powiedzieć ludziom, którzy kupili prenumeratę np. w sierpniu 2018 lub w kwietniu 2018 (tu już liczba cen numerów jest mniejsza do przewidzenia i skoro cena nowej prenumeraty ustalona...). Można powiedzieć: 1. Przepraszamy 2. Polacy nic się nie stało 3. Przykro nam, planujemy coś zadośćuczynić, ale na razie nie wiemy co. 4. Zapłaciłeś? To super, a teraz idź zbierać kredki. Niepokoi mnie tylko fakt, że część prenumerat się kończy, albo już skończyła. Ceny i numerów i prenumerat są znane. A nikt nic nie mówi. Rozumiem że kasa musi się zgadzać, bilans zysków i strat itp. ALE... Coraz bardziej do mnie przemawiać zaczyna hasło: nie kupuj kota w worku, nie kupuj preorderów, to może i nie kupuj prenumerat? Tylko, że wtedy jak kupuje to czasopismo ma pewną stabilność finansową. Okazuje się, że jednak jestem łosiem, ale jak długo? Kiedyś trzeba poroże zrzucić...
 12. Dziś dostałem odpowiedź: Szanowny Panie, W przesłanym Państwu liście pisaliśmy iż: „w przypadku ostatecznej rezygnacji z płyty DVD i zachowania niższej ceny „ będą proponowane adekwatne rozwiązania. Wydania 10,11,12/2018 miały cenę promocyjną. Docelowa cena regularna będzie wyższa, ponadto w 2019 roku jest planowanych kilka wydań z płytą w cenie 16,99 zł Abonament 13 miesięczny traktujemy jako całość bez rozliczania poszczególnych wydań (gdybyśmy rozliczali pojedyncze wydania to należałoby wziąć pod uwagę to ze 9 lub 10 wydań było w dużo wyższej cenie ) Bardzo nam przykro jednak redakcja nie przewiduje rekompensat Z poważaniem Zespół Działu Prenumeraty Jak to się ma do:
 13. Dzień dobry, opłaciłem prenumeratę za 13 numerów po starej cenie. Cztery z tych numerów (łącznie z 13tym, który będzie za miesiąc) kosztują obecnie 9,99 zł. Mówiono o jakiejś rekompensacie dla ludzi takich jak ja, ale nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. Proszę o ustosunkowanie się do tej kwestii. Chciałbym również zapytać się o nową prenumeratę. Chciałbym nabyć edycję kolekcjonerska ale... Podobny plecak mam już sprzed roku i drugi nie jest mi potrzeby, a zakup nowego za 43 PLN mi się nie opłaca (różnica w cenie między edycją kolekcjonerską a klasyczną). Ponadto czy w przyszłym roku będą w większej ilości przeprowadzone akcje kodowe czy tak jak w tym roku 1 oferująca grę za mniej więcej 25 PLN? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...