Jump to content

Lachek

Forumowicze
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Lachek

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. Ponawiam pytanie. Czy teraz jest lepszy czas na zakup nowego komputera?
 2. Okazało się, że to był trojan który symulował problemy z kartą graficzną. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Czyżby jakaś próba zwiększenia popytu na karty graficzne?
 3. Rozumiem, że zaproponowane używane karty mam kupić w cenie około 600 zł?
 4. No to jednak za długo żeby czekać, moja karta graficzna najwyraźniej dokonuje żywota i coraz częściej wyrzuca mnie z aplikacji lub komputer całkowicie się zawiesza. Mój obecny komputer to: Z tym że dokupiłem drugie tyle ramu, raczej niepotrzebnie. Chyba nie ma sensu tam wymieniać tylko części podzespołów tylko od razu cały nowy komputer kupić.
 5. Czyli rozumiem że lepiej poczekać do marca? Mogę wydać trochę więcej jeżeli w przyszłości ma się to opłacić, 5000 uznałem za rozsądną sumę.
 6. Cześć, Proszę o pomoc w złożeniu komputera za około 5000 zł. komputer będzie służył do grania. System windows posiadam. Jeżeli cena nie jest odpowiednia to proszę o taką informacje, tak samo jeśli lepiej byłoby wybrać inny termin na zakup.
 7. Data na fakturze przekracza 10 dni, wysłałem im już RAM na gwarancji ma wrócić nowy/naprawiony za dwa tygodnie.
 8. "Osoby fizyczne, jeśli dokonały zakupu na odległość, mają możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu." Nie miałem możliwości kliknięcia na zwrot 10-dniowy w dodatku czas ten jest liczony od momentu złożenia zamówienia na stronie a na jego realizacje czekałem około tygodnia, w dodatku jeden dzień zajęło mi ogarnięcie co nie działa, ponieważ test RAMu nie wykazywał uszkodzeń, dopiero po włożeniu innych płytek wszystko stało się jasne.
 9. Komputer z podanych podzespołów zamówiłem i działał przez 4 dni po czym zepsuł się RAM, jako że minęło 10 dni od momentu zamówienia będę musiał czekać miesiąc lub dwa na jego wymianę lub naprawę
 10. Mówi, że jest po prostu za słaba w stosunku do tego procesora i że nie powinna to być płyta MSI tylko ASUSa.
 11. Prawdę mówiąc szwagier, który pracuje w komputerach po obejrzeniu zestawu określił, że ta płyta główna będzie za słaba dla tego komputera i teraz nie wiem co o tym myśleć. Jakie jest wasze zdanie?
 12. Dziękuję za szybkie odpowiedzi, boję się jednak o to, że płyta główna nie jest zbyt niezawodna, mógłbym nieco zwiększyć budżet i kupić coś lepszego.
 13. Witam, chcę kupić niesprawiający problemów (chodzi głównie o problemy z niektórymi kartami graficznymi) komputer do grania i chodzi tu wyłącznie o rozrywkę sieciową. Budżet na komputer: 3500 Części do kupienia: Cały komputer i monitor Czy wliczyć system w cenę: Nie Zastosowanie komputera: Gry Preferowany sklep: - Rozdzielczość monitora: - Czy sprzęt będzie podkręcany: Raczej nie Dodatkowe uwagi: -
×
×
 • Create New...