Jump to content

Neron13

Forumowicze
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Neron13

 • Birthday 09/16/1996

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Kiedyś czytałem, że najlepszy sposób na zarabianie w necie to gay chat rooms. Aż tak zdesperowany nie jestem. Poważniej jeśli chodzi o finanse to stypendium będę miał 660 zł i na 90 % kredyt studencki, a to kolejne 600 zł/mies.
 2. Sam mam na nie zarobić. Nie mogę liczyć na pomoc rodziców.
 3. Akurat trafiłem na mieszkanie 50 m2 w Kluczborku po generalnym remoncie śliczne i całość wyjdzie 1000 zł miesięcznie, więc wcale tak dużo nie trzeba płacić. 1000 zł za te wszystkie przywileje, wolności i plusy jest fair. Ale porno na volume max trzeba sobie jednak będzie odpuścić - blok.
 4. ale że chcesz wynajmować mieszkanie, ale nie wiesz, w którym mieście? nie bardzo ogarniam Te dwa miasta są bardzo blisko siebie. Chciałbym w mniejszym i tańszym Kluczborku, ponieważ tam mam dziewczynę. Gdy W KLB nie znajdę odpowiedniego mieszkania to wybiorę Opole (odległe o 40 km, ale jest masa połączeń autobusowych między tymi miastami). Studiować będę w Opolu. Planowałem mieszkać w KLB (aby być blisko Hani) i dojeżdżać autobusem na uczelnię. Ale z tego co wszyscy piszą to będę zmuszony wynająć nie kawalerkę, a pokój.
 5. nie jestem ekszynowcem, czy pomimo to mogę pomóc? Jeśli masz do powiedzenia więcej niż "cycki" lub "penis" to możesz pomoć.
 6. Każda odpowiedź jest pomocna, nie ważne czy poważna, czy nie. Jeśli chodzi o miasto to Kluczbork, ewentualnie Opole. Luksusów nie oczekuję. Prysznic, kuchenka i lodówka - tyle mi wystarczy na dobry początek.
 7. Witam kolegów ekszynowców. Składam się do wynajmu mojego pierwszego mieszkania, stąd moja niewiedza. Mógłby mi ktoś może pomoć i doinformować ile wynoszą przeciętnie koszty utrzymania takiego mieszkania (około 30-40 m²) dla jednej osoby? Mam na myśli opłaty za gaz itd. Z góry wszystkim dziękuję za pomoc.
 8. Od dłuższego czasu poszukuję aplikacji typu FL Studio na Androida. Kożystałem z GrooveMixera i jest świetny, ale ma zbyt mało opcji. Przydałaby się także apka potrafiąca "wyrwać" wokal z pliku muzycznego. Może któryś z ekszynowców zna takowe aplikacje i się nimi podzieli?
×
×
 • Create New...