Jump to content

Lukasxxz

Forumowicze
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lukasxxz

 1. Zasilacz będę wymieniał tylko w razie konieczności. To chyba jednak zdecyduję się na tego Radeona 6770 od Asusa. Serdecznie dziękuję za porady.
 2. Procesor AMD Phenom II X4 955 BE, zasilacz XILENCE XP400 400W(mniej więcej liczyłem kalkulatorami i powinno wystarczyć, nawet biorąc pod uwagę zapas ). GTS 450 czy radeon 6770 z 1GB DDR5 trochę już kosztują. Różnica wydajności między wersją 1GB a 512 z tego co czytam jest niewielka(rozdzielczość 1680x1050), zgadza się? Co myślicie o np. http://www.agito.pl/karty-graficzne/gainwa...1968,250-175972 http://shiftsklep.pl/index.php?t=w&id=28510 http://www.agito.pl/karty-graficzne/gigaby...5582,251-431968 http://www.agito.pl/karty-graficzne/asus-r...5582,251-431968
 3. Witam, mam zamiar kupić grafikę i proszę o radę i opinię. Zastanawiam się między radeonem 6670 np. http://www.agito.pl/karty-graficzne/sapphi...attr=248-495317 a geforcem GTS 450 np. http://www.agito.pl/karty-graficzne/gigaby...attr=248-483511 lub http://www.agito.pl/karty-graficzne/gainwa...3511,251-431968 Według benchmarków gts 450 jest dość znacznie wydajniejszy, Ale chętnie wysłucham innych propozycji i opinii.
 4. Co do zniszczenia przekaźnika to są one na pewno bardziej wytrzymałe niż Żniwiarze. W ME1 . Poza tym Rada nie zgodziła by się na zniszczenie jakiegokolwiek przekaźnika. A samobójcza misja trochę mnie rozczarowała, aczkolwiek i tak uważam ją za świetną. Chodzi o to że spodziewałem się czegoś bardziej na kształt Virmiru, gdzie jeśli nie sabotowaliśmy zaplecza Gethów to . A same wybory specjalistów są banalne. Mi nikt nie zginął, nie miałem lojalności Jack i Zaeeda. A Joker świetnie sprawdza się jako pilot i niech tak zostanie.
 5. Hmm, czyli z tego co widzę narzekacie na sterowanie MAKO z powodu nudnych misji pobocznych? Raczej powinno narzekać się na same misje poboczne(które faktycznie były nudne) a nie na pojazd.
 6. O, pojazd w stylu MAKO mogli by jak najbardziej dać. Fajnie było sobie znów pojeździć po planetach(a szczególnie po niemal pionowych ścianach ). Ale dodatkowa SI nie była by potrzebna, EDI spokojnie wyrabia normę . A tak myśląc o MAKO zastanawia mnie dlaczego tyle ludzi narzekało na jego sterowanie. Osobiście owy pojazd bardzo mi się podobał i nie znalazłem większych wad.
 7. Ciskanie wrogami tam gdzie chcemy było by ciekawe, ale kontrola umysłów to raczej przesada. Ale mimo wszystko powinni zwiększyć obrażenia od niektórych mocy. A swoją drogą mam nadzieję, że w ME3 nadal będziemy mieć obecną Normandię z EDI, ale to chyba raczej pewne biorąc pod uwagę moduł identyfikacyjny.
 8. Teoretycznie fajnie by było przyciągać wrogów i chlastać mieczem, aczkolwiek czy broń biała pasuje do pola walki XXII wieku? Raczej nie bardzo. Poza tym ciężko by było przebić nowoczesny pancerz mieczem nawet mimo nieskuteczności tarcz(zatrzymują one obiekty pędzące z dużą prędkością więc miecz by przeszedł). No i zanim biotyk by dobiegł to by go pewnie rozstrzelali. A co do odnawiania mocy to mogli by zrobić tak jak w jedynce, czyli każdą moc można używać po kolei a nie jedna blokuje wszystkie.
 9. Owszem przeszedłem ME1, A co do Tali to popieram, jej rola była bardzo znacząca. Poza tym to ciekawa postać. Ukrywaj spoilery!!! - RoZy
 10. Hmm, to faktycznie by całkiem pasowało. O ile rzeczywiście przekaźniki zostały zbudowane przez Żniwiarzy, ale tego się chyba nie dowiemy nawet w ME 3. @Darkmen Pierwszy raz widzę taką nienawiść do wirtualnej postaci. Zauważ jednak że Tali dała Shepardowi dowody zdrady Sarena i dzięki temu został widmem.
 11. Seria "Dziedzictwo" jest bardzo wciągająca. Fakt nie jest to powieść na miarę arcydzieł, lecz lekka i przyjemna książka, która potrafi mocno wciągnąć. Mi się bardzo spodobało. Poza tym premiera 4 tomu ma ponoć nastąpić jesienią tego roku i dodatkowo niedawno pojawił się fragment jednego z rozdziałów, więc wydaje się to bardzo prawdopodobne.
 12. Co do śmierci Sheparda to BioWare już dawno jasno wyraziło się w tej sprawie - po prostu nie zaimportujemy tego zapisu do ME 3. Inaczej sprawa ma się z towarzyszami, tutaj naprawdę zrobili sobie pod górkę. Wiele możliwych trupów to dodatkowa praca przy kolejnej części gry. Chyba że pójdą na łatwiznę i całkowicie się ich pozbędą tłumacząc jakąś historyjką, ewentualnie pewnie zrobią tak jak z co jest raczej najbardziej prawdopodobne. Zastanawia mnie natomiast jak wytłumaczą szybkie przybycie Żniwiarzy do galaktyki. W scenach , zatem odległość musi być gigantyczna. Więc lecąc "normalnie" akcja ME 3 będzie się chyba toczyć kilkaset/kilka tysięcy lat później. Jednak Żniwiarze muszą ją pokonać w max kilkadziesiąt lat jeśli chcą zastać Sheparda żywego . Zatem musieli by mieć wypasione napędy i wtedy przekaźniki masy w galaktyce nie byłby im potrzebne. Aczkolwiek chyba że w celu oszczędzania energii. A nawiązując do Zbieraczy to było w grze wspomniane że mają jakieś urządząka w mózgach, poza tym widzieliśmy jak Zwiastun oddawał kontrolę nad Generałem Zbieraczy więc byli w całkowitej władzy Żniwiarzy.
×
×
 • Create New...