Jump to content

kiogu1

Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,392 profile views
 1. Ok, doskonale rozumiem, że komuś może przeszkadzać niska moc itp. ale bądźmy szczerzy - to krok w dobrą stronę. Mimo rozwoju smartfonów i poziom dalej nie pozwala na zaspokojenie potrzeb mobilnej rozrywki. Ktoś może powiedzieć, że problem stanowi niska moc obliczeniowa - ale gry nintendo jej nie potrzebują. Jedyne co boli to brak wstecznej kompatybilności, ale czy na pewno? Jeśli jesteś nowym użytkownikiem nie powinno to przeszkadzać. Na nintendo często wydaje remastery swoich gier. Co do poziomu samych gier to ktoś może napisać, że nintendo ciągle wydaje te same gry. Po części jest to prawda, ale zawsze trzymają one poziom. Nie można tego powiedzieć o ostatnim kill zone czy innych halo, które zaliczyły dość gwałtowne wpadki.
 2. kiogu1

  Fairy Tail

  Dlaczego ludzie nie lubią fairy tail? Kompletnie tego nie rozumiem. Ostatnio zdarzyło mi się czytać masę shonenów i nie rozumiem tego czepiania się o nakama power czy brak logiki.
 3. Witam, czy może mi ktoś polecić coś w stylu DMoM&M? Wiecie, system walki w stylu JK:JA, różne metody działania, od skradanki, pomaga i wojownika. Dodam, że próbowałem Wiedźmina 3 i skyrima, i zwyczajnie nie trawię sandbox-ów. Może wydać się to dziwne, ale nawet fabuła w DM była dla mnie ciekawsza niż ta z W3 czy Skyrima, a dzięki zamkniętej budowie - lepiej prowadzona. Wiecie, zrzucanie ścian świątyń na cyklopa, Wywern wlatujący przez dziurę w kopule świątyni, podpalanie strzał od pochodni, i nieszablonowe zaklęcia. (zamrożenie, które może zamrozić przeciwnika ale też np ziemię, a gdy przeciwnik na nią wejdzie - upadnie i pozwoli na egzekucję) Podsumowując potrzebuję RPG z systemem walki w stylu JK:JA/DMoM&M, zamkniętym światem, i filmowym prowadzeniem fabuły (jak np, uncharted itp). Ciekawym elementem była by też fizyka obiektów, jak w ostatnim deus ex, czy DMoM&M Dodam tylko, że poza wyżej wymienionymi grałem w P&P, Goticki (3 nigdy nie skończyłem) Risen 1-2 (klimat 2 do mnie nie trafił) Ewentualnie jakiś klon zeldy/darksaiders 1 na PC.
 4. Ogólnie nie grałem w żadne DLC, ale się zgadzam. Do minusów dodałbym źle wykonany świat. To mimo wszystko RPG z elementami strzelanki/skradanki a świat pomiędzy misjami to parę hubów, gdzie większość NPC zachowuje się jak NPC z MMO. Brakowało mi też możliwości przejścia gry bez walki, tylko po przez dialogi, ale fabuła i tak była doskonała. Postać Reed ogólnie mi nie pasowała, szczególnie po znalezieniu naukowców. No, i jest jeszcze scena po napisach. (motyw suki-idealistki, z drugiej strony tu co druga postoć to idealista reprezentujący szczytne idee w stylu "dla wszego dobra" "po trupach do celu") Sporą wadą są też zakończenia. Pompatyczne, (pasuje to do klimatu, ale mi kojarzyły się z 3 bioshockiem) niewiele z nich wynika. I ten mass effectowy styl, "Zielone, Czerwone, Niebieskie, Zabij wszystkich". Mniej jednoznaczne niż w ME3, ale znowu - to tylko jedna decyzja, na która nie wpływa ani to jakie decyzje podjąłeś wcześniej ani styl gry.
×
×
 • Create New...