Jump to content

bogus2020

Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bogus2020

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 12/06/1993

Sposób kontaktu

 • AIM
  13259194
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Łukowo
 • Zainteresowania
  Sport(głównie lekkoatletyka), historia powszechna (głównie Polski), geografia, filatelistyka, gry komputerowe

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Seria Wiedźmin, seria Max Payne, Drugą wojenne odsłony Call of Duty
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 • Konfiguracja komputera
  Procesor Intel Core 2 Duo 3 GHz, karta Geforce GTX460, 4 GB Ramu, dysk 500 GB
 1. Znalazłem odpowiedź metodą prób i błędów. Jeśli ktoś będzie miał podobny problem to tak: 1. instalujemy Crysisa 2 i rejestrujemy go. 2. Gdy pojawia się komunikat o aktualizacjach zignorować. 3. Wyłączyć internet i włączyć grę. 4 Zminimalizować grę włączyć net 5. Otworzyć grę z paska, zalogować się i można grać, na wersji 1.0. Przepraszam za zanieczyszczanie forum, jednak szukałem odpowiedź.
 2. Witam. Zakupiłem niedawno nowego Crysisa 2. Na początku wszystko grało, przebiłem się przez instalację i rejestrację gry oraz programu orygin. Grę mogę uruchomić. Lecz gdy chcę skorzystać z zapisu gra wyłącza się i ukazuje się komunikat że gra musiała zostać zamknięta nic nie pomaga zmiana ustawień, można jedynie grać od początku, ale problem pojawia się powtórnie. W internecie można znaleść informację, że powoduje to patch 1.9 i tyle.Miał ktoś taki problem? Jeśli tak to proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
 3. Ja obstawiam, że główna pełna wersja to Prince of Persia Zapomniane Piaski bo niedawno trafił do Platynowej Kolekcji klasyki. Ale jaki Maluch Recer 3 może być, niestety.
 4. Mam problem z uruchomieniem tego paczera edycji rozszerzonej, gdy rozpoczynałem instalację wyskakiwał mi komunikat, że przed instalacją należy wybrać wersje dialogowe, nie za bardzo rozumiałem gdzie mam je wybrać bo nic tam nie było. Miałem grę już zainstalowaną w wersji 1.3, pliki edycji rozszerzonej też ściągnąłem. Postanowiłem odinstalować grę i spróbować zainstalować patch do wersji 1.0, teraz nie mogę nic z tym zrobić. Edycja rozszerzona nie chce się uruchomić wyskakuje komunikat, że gra jest nie kompletna, a gdy wpiszę CD key to rozpoczyna się znowu ściąganie edycji rozszerzonej. Ktoś może mi pomóc, gdzie tkwi mój błąd? Obecny stan posiadania: Teraz mam wszystkie pliki tej edycji rozszerzonej w jednym folderze plik 1, 0 i 2 są ściągnięte prawidłowo oraz mam zainstalowanego wiedźmina 2 ale nie jest wpisany klucz aktywacyjny bo po wpisaniu chce zaciągać jeszcze raz co robić? Co mogę teraz zrobić aby zainstalować tą edycje? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
 5. Rudy12 dziękuje, udało się miejsce mocy rzeczywiście było tylko go nie dostrzegłem. Dzięki i pozdrawiam Temat do zamknięcia.
 6. No tak, ale ta lokacja jest akurat pozbawiona mocy, to problem to jest ta jedna z czterech lokacji startowych, nie ma tam miejsc mocy chyba że coś przegapiłem. Moce mam już wszystkie jak coś. Może inne sugestie? Nie cytujemy postów nad swoim w całości - Kawalorn
 7. Witam. Swoje pytanie kieruje do osób które ukończyły świeżo grę Prince of Persia (z obecnego CDA). Chce zebrać wszystkie ziarnka, ale mam problem z czterema. Chodzi mi o lokację kocioł z regionu dolina. Są one umieszczone na samym szczycie lokacji, na wysokim, małym balkonie. Nie za bardzo wiem jak się tam dostać. To jest na obszarze otwartym, po przeciwnej stronie żyznego pola. Nie mogę doskoczyć tam nawet przy wsparciu Eliki, czy ktoś pamięta jak się tam dostać, To lokacja z takimi rurami. Proszę o pomoc. Z góry serdecznie dziękuje.
 8. Witam. Mam problem z uruchomieniem steamu od jakiegoś miesiąca. Wpisuje hasło i swój login, po czym z kilka sekund wczytuje się, następnie się wyłącza i chce jeszcze raz, żeby wpisać hasło i swoje dane. O co może chodzić? W czym tkwi problem. Mam słaby dostęp do internetu ale steam zawsze się odpalał. Czy zmienili coś w steamie? Czy może moja zapora internetowa nie pozwala się steamowi potańczyć z internetem. Ale w zaporze mam ustawione przepość jeśli chodzi o steam. Proszę o pomoc i rady.Czy ktoś miał podobny problem?
×